Surmagrupis on kolmel meeskonnal kuus punkti (0)

Euroopa liiga surmagrupp, kus mängivad itaallaste Napoli, hollandlaste AZ Alkmaar ja hispaanlaste Real Sociedad, on kolme vooru järel kolmel meeskonnal kuus punkti. Rijekal (Horvaatia) on punktiarve avamata.

Grupi eeldatav soosik Napoli sai kolmandas voorus võõrsil 2:1 võidu Rijeka üle. Seejuures haaras Rijkea 13. minutil juhtohjad, kui skooris Robert Muric. Enne poolajavilet sahistas Napoli eest Diego Demme ja teise poolaja keskpaigas lõi omavärava Filip Braut. Real Sociedad sai kodus Portu väravast 1:0 võidu AZ Alkmaari üle.

Kui kõik meeskonnad on omavahel korra läbi mänginud, on tabeliseis F-grupis intrigeeriv, sest Napoli, Alkmaar ja Sociedad on kogunud võrdselt kuus punkti. Kui Sociedadil ootab ees üks kodumäng, siis Napoli ja Alkmaar saavad kodumurul mängida kaks korda.

Eelmisel nädalal punkte loovutanud ja võõrsil Antwerpile (Belgia) kaotanud Inglismaa suurklubi Tottenham Hotspur sai seekord võõrsil 3:1 võidu Razgradi Ludogoretsi (Bulgaaria) üle, kui skoorisid Tottenhami-karjääri 200. (!) värava löönud Harry Kane, Lucas ja Giovani Lo Celso.

Itaalia suurklubi AS Roma hullas sedapuhku kodus, kui Cluj (Rumeenia) alistati 5:0. Borja Mayoral lõi kaks väravat, ühe tabamuse lisasid Henrih Mhitarjan, Ibanez ja Pedro. Leverkuseni Bayer (Saksamaa) sai võõrsil 4:2 võidu Be'er Sheva Hapoeli (Iisrael) üle ning Nice (Prantsusmaa) kaotas võõrsil Praha Slaviale (Tšehhi) 2:3. Kõik tulemused nähtavad allpool.