Tabasalu võitles visalt, kuid Flora võttis teisel poolajal ikkagi oma (lisatud pildigalerii) (0)

Tallinna Flora jätkab naiste Meistriliigas täiseduga: järelepeetud kaheksanda vooru kohtumises mängiti 3:0 üle JK Tabasalu.

Ehkki Meistriliiga uustulnuk Tabasalu suutis avapoolajal näidata korralikku mängu ning vaheajale minnes oli tablool viigiseis, pani Flora teisel poolajal oma paremuse kindlalt maksma. Mängu avavärav sündis kuus minutit pärast teise kolmveerandtunni algust, kui täpne oli Mari Liis Lillemäe.

68. minutil duubeldas Lisette Tammik Flora naiskonna eduseisu. Pärast tänast on Tammikul Meistriliigas kaheksa mänguga kirjas lausa 14 tabamust, mis teevad temast kindlalt liiga parima väravalööja. Lähimatel jälitajatel ehk klubikaaslasel Getter Saarel ning Kalevi esiründajal Emma Treibergil on kummalgi kirjas 11 väravat.

Möödus veel kaheksa minutit ning Flora vormistas lõppskoori. Kolmanda tabamuse autoriks Kethy Õunpuu, kes sekkus vahetusest vaid kuus minutit varem.

Kui Flora hoiab liigatabelis pika puuga esikohta, siis Tabasalu jätkab kaotusest hoolimata viiendal real. Senisest üheksast mängust on Tabasalul kirjas kümme punkti ehk kolm võitu, üks viik ja viis kaotust.