Tabeli keskmikud väärisid üksteist (0)

Premium liiga tabelikeskmike lahingus väärisid vastased Tartu Tammeka ja Paide Linnameeskond üksteist, kui Tartu õhtupimeduses 1:1 viiki lepiti.

Kompavalt alanud mängu algus kuulus pigem külalistele Paidest. Kuigi esialgu väga ohtlikke momente ei suudetud tekitada, siis pall püsis nende jalgade ümber. 20. minutil avatigi skoor, kui Yann Michael Yao vasakult kasti murdis, Akim Sairineni üle mängis ja sööduga teisest lainest kasti jooksnud Andre Frolovi leidis - Paide kapten lõi ühe puutega oma Premium liiga karjääri 50. värava.

Paide eduseisu järel hakkas Tammeka isukamalt tegutsema ja üha enam hoogu kogunud rünnakute lõpetuseks teeniti 38. minutil penalti, kui Sander Kapper sättis oma keha ette Märten Pajunurmele, kes karistusala otsajoonepoolses nurgas palli libistades Kapperile jalgadesse sõitis ja tartlastele penalti kinkis.

Penaltipunktil näitas kindlust tartlaste kapten Tauno Tekko, kes saatis palli paremale ja väravavaht Rene Merilo vasakule - 1:1.

Teisel poolajal käis initsiatiiv korda-mööda käest kätte, kuid kummalgi ei õnnestunud oma tahtmist peale suruda. Paremal juhul jõuti löögini, aga vajaka jäi täpsusest või tugevusest. Tihtipeale lõpetasid head rünnakualged mängijate mustad puuted. Eriti torkas sellega silma Yao, kes oli mõlemal poolajal korduvalt juba jooksu pääsemas, aga siis palli kaotas.

Nii võeti lõpuvile kõlades vastu viik, mis oli toimunut arvestades aus tulemus. Paide jätkab 43 punktiga viiendal ja Tartu 42 silmaga kuuendal kohal.

Mängu parim - Sander Kapper

Tammeka paremäär oli kogu kohtumise vältel aktiivne ja teenis omade kasuks endale omaselt mitmeid vigu. Kõige tähtsamana teenis ta penalti, mis aitas tartlastel viigini jõuda.