Tammeka libastus kodus ja Koeru võitis fänniturniiri! (1)

Võidukad Koeru fännid. Foto: Jana Pipar / EJL

Teisel jõulupühal madistasid Tartus A. Le Coqi spordimajas jalgpallifännid erinevatest Eesti otstest. Turniiri võitis Koeru fänniseltskond, kes alistas finaalis FC Flora fännide Viienda Sektori.

Turniiril osales ühtekokku kaheksa fännipunti ning lisaks palliplatsil madistamisele peeti maha ka laululahing, kust saadud punktid lõid alagruppide tulemused täitsa segi. Viimasel kahel aastal turniiril võidutsenud Tammeka fännid võitsid sedapuhku laululahingu, kuid jäid napilt finaalist eemale ja leppisid kodusaalis kolmanda kohaga.

Parim mängija tuli võitjameeskonnast Koerust: Harivald Künnapuu. Parim väravakütt oli Joonas Hein Paidest, kes lõi küll Tammeka Silver Suurniiduga võrdselt neli väravat, kuid tema tabamuste osakaal oma võistkonna väravatest oli suurem. Parimaks väravavahiks valiti Aapo Vann Viiendast Sektorist.

Alagrupid:

REKLAAM

A-alagrupp:
1. Paide Linnameeskonna fännid 7p
2. Viies Sektor 4p (võitsid koha selgitamiseks peetud penaltiseerias Wolvesi)
3. FC Jõgeva Wolves fännid 4p
4. Rakvere Pullid 3p

B-alagrupp:
1. Tammeka fännid 10p
2. Koeru fännid 7p
3. Narva Transi fännid 4p
4. Roosad Pantrid 2p

Laululahingu esikolmik:

1. Tartu Tammeka fännid 6 lisapunkti
2. Jõgeva Wolvesi fännid 3 lisapunkti
3. Narva Transi fännid 1 lisapunkti

Ajakava (üks mäng kestis 15 minutit):

15.14 Rakvere Pullid - Paide Linnameeskonna fännid 0:0
15.31 Tammeka fännid - Narva Transi fännid 3:1 (Raimo Sang, Silver Suurniit, Mihhail Olefirenko - Daniil Tronin)
15.48 Viies Sektor - FC Jõgeva Wolves 1:0 (Martti Koop)
16.05 Roosad Pantrid - Koeru fännid 1:1 (Tauno Tamman - Ivar Nagla)
16.22 FC Jõgeva Wolves - Paide Linnameeskonna fännid 0:2 (Joonas Hein, Ranno Tovtsik)
16.39 Roosad Pantrid - Tammeka fännid 1:1 (Valdis Toomast - Silver Suurniit)
16.56 Laululahing
17.26 Rakvere Pullid - Viies Sektor 0:0
17.43 Koeru fännid - Narva Transi fännid 2:1 (Harivald Künnapuu, Ivar Nagla - Daniil Tronin)
18.00 Viies Sektor - Paide Linnameeskonna fännid 0:3 (Mirko Kruus, Joonas Hein 2)
18.17 Tammeka fännid - Koeru fännid 1:2 (Petteri Schultz - Harivald Künnapuu, Lennar Lehtmets)
18.34 FC Jõgeva Wolves - Rakvere Pullid 1:1 (Aarne Sulg - Marko Kaasik)
18.51 Narva Transi fännid - Roosad Pantrid 3:1 (Daniil Tronin, Valeri Toiker, ov. Urmas Pardane - Tomas Urban)

Kohamängud ja poolfinaalid
19.08 VII koha mäng Rakvere Pullid (A4) - Roosad Pantrid (B4) 3:3, penaltitega 4:3 (Argo Raudsalu, Rait Randrüüt, Arlis Kopli - Mihkel Viinalass, Tomas Urban 2)
19.25 Tammeka fännid (B1) - Viies Sektor (A2) 2:3 (Marti Kivi, Sander Tuisk - Brandon Paimal, Janek King, Mehis Sarrapik)
19.42 Paide fännid (A1) - Koeru fännid (B2) 3:4 (Remo Such, Mirko Kruus, Endrik Nukke - Madis Valdaru, Kuldar Kallasmaa, Janek Kruusalu, ov. Ranno Tovstsik)
19.59 V koha mäng Narva Transi fännid (B3) - Jõgeva Wolesi fännid (A3) 2:1 (Juri Makarenkov, Jan Golõnski - Aarne Sulg)

Finaalid
20.25 III koha mäng Tammeka fännid - Paide fännid 4:1 (Marti Kivi, Silver Suurniit 2, Ken Viidebaum - Joonas Hein)
20.45 Finaal Viies Sektor - Koeru fännid 0:1 (Lennar Lehtmets)

Individuaalauhinnad:

Joel Steinfeldi nimeline tiigriarmastuse auhind - Janno Kupper
Monika Tuvi nimeline patsikeste auhind - Ly Unga
Erko Saviaugu nimeline parima mängija auhind - Harivald Künnapuu
Pissiva Jens Lehmanni nimeline parima väravavahi auhind - Aapo Vann
Enar Jäägeri koondise resultatiivsusnäitaja nimeline parima väravaküti auhind - Joonas Hein

LIVE-ülekanne:

Koosseisud:

Paide Linnameeskonna fännid: 11-Joonas Hein, 24-Rander Nahkor, 99-Voiteh Karnatsevitš, 18-Mirko Kruus, 17-Endrik Nukke, 16-Remo Such, 27-Denis Susi, 15-Alex Vender, 13-Kaido Abner, 10-Ranno Tovstsik, 23-Railond-Jen Leidma.

FC Jõgeva Wolves fännid: 7-Mihkel Pool, 27-Ivor Piir, 91-Meelis Valdmann, 39-Märten Mändla, 21-Margus Vreintaal, 10-Ly Unga, 92-Tanel Kiisküla, 2-Liisi Lõhmus, 37-Aarne Sulg, 15-Triinu Sulg, 6-Mario Mihkelson, 17-Asso Kõuts.

Rakvere Pullid: 2014-Kristian Kalvet, 27-Rait Randrüüt, 20-Argo Raudsalu, 16-Arlis Kopli, 11-Külli Raudsalu, ANTS-Andres Rattassep, 1-Tanel Koor, 33-Marko Kaasik, 22-Raivo Eliste, 12-Karl-Kristjan Kivisto, 83-Raido Roostalu.

Viies Sektor: 12-Brandon Paimal, 1-Aapo Vann, 20-Gert Nõgu, 16-Pärtel Pilt, 2roheline-Mehis "Meh" Sarrapik, 3-Martti Koop, 5-Janek King, 4-Even Raev, 8-Jaanus "Nuutu" Nuutre, 2must-Frank "Papa" Kolde, ?-Ariko Kielas.

Tammeka fännid: 4-Silver Suurniit, 13-Mihhail Olefirenko, 15-Vitali Olefirenko, 43-Sander Tuisk, 23-Petteri Schultz, PLANK-Ken Viidebaum, 16-Jüri Raudmaa, 24-Rainer Printsmann, 7väravavaht-Raimo Sang, 7-Marti Kivi, 23-Kaido Vahkal, 6-Martin Kivimäe.

Roosad Pantrid: 15-Urmas "Myrgel" Pardane, 99-Olev "Tooli Olev" Moorsoo, 24-Aivar Rosmann, 3-Rene Rosmann, 5-Ragnar Erik, 9-Tauno Tamman, 1-Mihkel Viinalass, 7-Tomas Urban, 11-Egert Kadarik, 18-Valdis Toomast.

Narva Transi fännid: 33-Ivan Strikkojev, 7-Daniil Tronin, 10-Daniil Sokolovski, 22-Valeri Toiker, 12-Miroslav Rebrik, 13-Edgar Kolesnikov, 8-Ilja Ussov, 9-Juri Makarenkov, 4-Jan Golõnski, 19-Dmitri Tšugrov, 11-Konstantin Burdakov.

Koeru fännid: 9-Andres Pajula, 34-Tauno Allmere, 30-Ivo Raudvee, 15-Janek Kruusalu, 61-Kuldar Kallasmaa, 26-Madis Valdaru, 77-Ivar Nagla, 25-Lennar Lehtmets, 4-Janno Kupper, ?-Hendrik Ööpik, 92-Harivald Künnapuu.

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: JANA PIPAR
Kommentaarid

Ep   •  
(91.195.246.***)
Nagu nimekiri kapo le. Ainuke õige sats on kalju.

Sisene
RAHVALIIGAS SELGUB VÕITJA
OTSEPILT: Rahvaliiga finaalis mängivad Pärnu Sadam ja Team Helm  (poolaeg 0:0)
SUUR MÄNG HISPAANIAS
PREMIUM LIIGA
Legion võttis Kalevi kahest kingitusest olulise võidu
EESTLASTE KÄEKÄIK VÕÕRSIL
HOLLAND - EESTI
MILLAL PARANEVAD KOONDISE JA KLUBIDE TULEMUSED?
Intervjuu | Aivar Pohlak kaitseb Premium liigat, mille toel avas koondis punktiarve, ning rõhutab, et virisemine taset ei tõsta
Karina Kork pingil istumist ei põe: mis teha, väravavahte ju ei vahetata 67. minutil sisse, et mine mängi ka
SUVEPEALINNAST
Vaprus Pärnu troonil istumisega ei lepi. Valitud on oma tee, mis peab viima Premium liigasse
SOCCERNET TV
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
22
20
1
1
58:16
61
2.
Paide Linnameeskond
23
17
0
6
57:24
51
3.
Nõmme Kalju FC
24
14
5
5
46:15
47
4.
Tallinna FCI Levadia
23
13
5
5
55:29
44
5.
Tartu JK Tammeka
25
8
7
10
28:37
31
6.
Viljandi JK Tulevik
25
9
2
14
27:42
29
7.
Tallinna JK Legion
25
6
6
13
20:40
24
8.
JK Narva Trans
24
5
6
13
22:35
21
9.
FC Kuressaare
24
4
7
13
23:48
19
10.
JK Tallinna Kalev
25
3
3
19
13:63
12
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
61
Paide Linnameeskond
51
Nõmme Kalju FC
47
Tallinna FCI Levadia
44
Tartu JK Tammeka
31
Viljandi JK Tulevik
29
Tallinna JK Legion
24
JK Narva Trans
21
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
12
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK