Tarva pidupäevast sai kannatuste rada (5)

Rakvere Tarva kodumängudebüüt Premium liigas kulges äraütlemata nukralt - Paide Linnameeskonnale ei saadud kohe üldse vastu ning lõpuvile kuulutas suurt 0:5 kaotust.

Kuigi Tarva suurt päeva oli oma silmaga tunnistama tulnud üle 400 pealtvaataja, siis rõõmupidu jõudis kesta vaid minuti - juba teise mänguminuti alguses põrkas pall Rakvere oma Jaanus Kaasikust väravasse ning Paide läks omaväravast juhtima.

Kahemängulise võiduseeria pealt Kastani puiesteele sõitnud Paide mänguohje käest ei andnudki - 15. minutil duubeldas eduseisu Jasper Uwaegbulam, veel veerand tundi hiljem sai kolli kirja Martin Kase. Rakvere murti lõplikult juba esimese pooltunniga.

Tarva jaoks läks valesti pea kõik, mis minna sai - esimese kolmveerandtunniga said vigastada ning tulid välja vahetada nii Märten Kuusk kui ka Taavi Trasberg. Jaanus Kaasikul ei jäänud palju puudu ka teisest omaväravast - seisul 0:3 läks tema kehvast puutest pall koguni väravaposti.

Väravaraamid pandi ragisema ka teisel poolajal, kui seda tegi Paide vahetusmees Rasmus Tomson. Kaugele ei jäänud ka väravad - oma sel hooajal juba "kohustusliku" tegi ära ka äärekaitsja Timo Lomp, kes nurgalöögiolukorrast juba oma hooaja kolmanda värava lõi.

Kirsi tordile asetas taas Kase, kes 76. minutil kastis pika söödu kenasti omaks võttis ning Sander Susi veelkord üle mängis. Viis-null oli ka mängupildi täielik peegeldus.

Mängu parim - Janar Toomet

Paide äärepallur näitas head mängu, luues omadele mitmeid võimalusi ning olles Paide ründemängu üheks arhitektiks.