Tarvas alustas hooaega võiduga (5)

Foto: Mihkel MartinsonEelmisel aastal meistriliiga üleminekumängudele jõudnud Rakvere JK Tarvas alustas uut hooaega Esiliigas magusa võiduga, kui kaotusseisust alistati Tallinna FC Flora II tulemusega 3:1.

Eelmisel hooajal vaid ühe punktiga Tarvast edestanud Flora II haaras juba kohtumise kaheksandal minutil juhtohjad, kui Marten Müti pealöök palli rakverelaste väravasse lendas. Tarvas suutis sellele vastata avapoolaja esimesel lisaminutil, kui Alar Tovstiku tabamus tabloole viigi tõi.

Teisel poolajal läks Tarvas juba oma teed - 56. minutil suutis Vadim Gurnik küll Joonas Ljaši penalti tõrjuda, kuid tagasipõrkunud palli suunas võrku Alari Aunapuu. Kolm minutit hiljem kindlustas rakverelaste eduseisu omalt poolt veel Kaarel Saar.

Florakad lõpetasid sealjuures mängu kümnekesi, sest 75. minutil sai punase kaardi Brent Lepistu.

Eelmisel hooajal Esiliiga teise kohaga lõpetanud Flora II on seega uut hooaega alustanud kahe kaotusega - esimeses mängus jäädi tulemusega 0:1 alla Viljandi Tulevikule.

Teises tänases kohtumises tegid Tallinna FC Levadia II ja Jõhvi FC Lokomotiv 1:1 viigi.

Mitteametlikud protokollid (EJL-i kodulehelt):

17.03. kell 14.00 Sportland Arenal

Tallinna FC Flora II - Rakvere JK Tarvas 1:3 (1:1)
8. Marten Mütt - 45+1. Alari Tovstik, 56. Alari Aunapuu, 59. Kaarel Saar
56. minutil tõrjus Vadim Gurnik Joonas Ljaši löödud penalti

Hoiatused: 84. Erik Vent - 43. Jaanus Kaasik, 50. Joonas Ljaš, 89. Mihkel Saar
Eemaldamine: 75. Brent Lepistu
Mänguolud: -2, päikesepaisteline ilm; kunstmuru väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 80
Peakohtunik: Eiko Saar
Abikohtunikud: Silver Kõiv, Jaan Roos

Flora II: 1-Gurnik, 33-Pajunurm, 14-Kase (89. 3-Sinisalu), 4-Mütt, 2-Mataloja, 10-Lepistu, 8-Paavo (46. 5-Kubber), 7-Riiberg, 19-Vihmoja (46. 18-Rando Leokin), 13-Vent, 9-Lepik.
Varus: 12-Kuznetsov, 3-Sinisalu, 15-Juha, 5-Kubber, 18-Rando Leokin, 6-Reitalu.

Tarvas: 1-Sahkur, 26-E. Tovstik, 16-Kaasik, 4-K. Saar, 15-Rannamäe, 22-Ljaš (85. 24-Brandt), 17-A. Tovstik, 18-M. Saar (90+1. 21-Lõhe), 2-Aunapuu (82. 11-Kiis), 9-Kuusik (78. 7-Küngas), 19-Rebane (58. 32-Marmor).
Varus: 24-Brandt, 21-Lõhe, 11-Kiis, 10-Vahero, 7-Küngas, 32-Marmor, 5-Ööpik.

17.03. kell 17.00 Maarjamäe kunstmurustaadionil

Tallinna FC Levadia II - Jõhvi FC Lokomotiv 1:1 (1:1)
10. Nikita Koger - 23. Nikita Volkov
55. minutil tõrjus Valeri Smelkov Nikita Kogeri penalti

Hoiatused: 63. Kaspar Kaldoja, 90. Nikita Koger - 37. Dmitri Smirnov, 54. Nikolai Khvalov, 78. Jevgeni Malahhov, 82. Maksim Bazjukin
Mänguolud: -5, päikesepaisteline tuuline ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.