Teisel poolajal kaotusseisu võiduks pööranud Tabasalu tõusis viiendaks (0)

Tomi Linde säras resultatiivse söödu ja väravaga. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee (arhiiv)

Tabasalu parandas Esiliigas positsiooni, kui pööras Maarjamäe staadionil Tallinna Levadia U21 meeskonna vastu 0:1 kaotusseisu 2:1 võiduks.

Levadia U21 asus mängu avapoolaja keskpaigas juhtima, kui Aleksandr Zakarljuka karistuslöögi ja Rihard Kristjan Kristel tõrje järel oli õigel ajal õiges kohas kapten Artur Voilenko, kes palli väravasse naelutas.

Tabasalu viigistas teise poolaja alguses, kui Tomi Linde läbisöödu realiseeris väravaks Joosep Põder. Linde kerkis lõpuks ka Tabasalu kangelaseks, lüües 79. minutil Markus Vaherna tsenderdusest võiduvärava.

Tabasalu tõusis tabelis viiendaks, jättes mängu vähem pidanud FC Tallinna ühe punktiga enda selja taha kuuendaks. Hooaja seitsmenda kaotuse saanud Levadia U21 jätkab neljandal kohal, edestades Tabasalu seitsme punktiga.