Tottenham näitas iseloomu, aga kaotas Kane'i (0)

Tottenham lõpetab tänase päeva ühe naerva ja ühe nutva silmaga: 4:1 võit Bournemouthi üle tõi vajalikud kolm punkti, kuid Harry Kane'i vigastus seab hooaja ohtu.

Tänavusel hooajal juba 24 liigaväravat löönud Kane'i jaoks kestis tänane mäng veidi üle poole tunni. Ründaja vigastas kokkupõrkes vastaste väravavahi Asmir Begoviciga paremat hüppeliigest ja suundus pärast tohtritega arutamist otsejoones riietusruumi.

Sama hüppeliiges on inglasele probleeme valmistanud varemgi - eelmisel hooajal alguses pidi ta kümme mängu vahele jätma, mullu kevadel venis vigastuspaus aga nelja nädala pikkuseks.

Nädala keskel Meistrite liigas edu käest andnud Tottenham alustas täna kehvasti ja jäi varakult Bournemouthi surve alla, Kane'i lahkumise ajal oldi veel 0:1 kaotusseisus. Poolajaks tõi Dele Alli siiski viigi majja ja teine poolaeg kuulus juba Tottenhamile. Tabelis kerkiti sellega ka Liverpoolist mööda ehk kolmandaks.

Bournemouth - Tottenham 1:4 (1:1)