Treibergi ilus kauglöök aitas Sakul Balti liigas võiduarve avada (0)

Saku avapoolaja väravalööjad Emma Treiberg ja Lisandra Rannasto. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee (arhiiv)

Saku Sportingu naiskond avas oma Balti liiga kolmandas mängus punkti- ja võiduarve, alistades võõrsil SK Super Nova (Läti) 3:1.

11. minutil saatis Emma Treiberg kauni kauglöögi postipõrkega väravasse. Esimese pooltunni lõpus Marta Loreta Heringa viigistas, aga poolaja viimasel, kolmandal üleminutil viis Lisandra Rannasto uuesti Saku juhtima.

Teise poolaja keskel vormistas lõppseisu Triin Satsi, kes oli alles kolm minutit varem vahetusest sekkunud. Tema sööduüritus takerdus küll karistusalas vastase jalgades, kuid Satsi võitis ise palli tagasi ja lõi selle tagumisse küljevõrku.

Balti liigas on pidamata veel ainult kaks kohtumist - koroonaviiruse tõttu edasilükatud Kaunase Žalgirise mängud Eestis Saku ja Floraga. Liiga võidu on juba varem kindlustanud täiseduga FK Gintra (Leedu) ning nüüd sai selgeks, et viimaseks, kuuendaks jääb punktita Super Nova.