Tulevik vastas Maardu heale algusele lõpus (Artjunin mängis Maardu eest) (1)

Indrek Ilves. Foto: Jana Pipar (arhiiv)

Maardu Linnameeskond läks halliturniiril Viljandi Tuleviku vastu kümnendaks minutiks 2:0 juhtima, kuid Indrek Ilvese tabamused viimasel veerandtunnil tegid lõppseisuks 2:2.

Skoori avas Ilja Zelentsov penaltist. Teise värava lõi Nikita Brõlin, kes teenis lisaks 38. minutil uue penalti. Zelentsov läks jälle lööma, kuid Marten Ritson tõrjus altnurgast ära, hoides Tuleviku elus.

71. minutil vahetusest sekkunud Lauri Elur andis seitse minutit hiljem söödu, mille Ilves lähedalt võrku lükkas. Ka lõppseisu vormistas Ilves umbes ühelt meetrilt.

Maardu eest tegi teise poolaja kaasa Artjom Artjunin, kes eelmisel hooajal Tallinna Levadias mängis, kuid seal uut lepingut ei teeninud. Artjunini nimele läks kohtumise ainus kollane kaart.