U-17 koondis alistas U-19 koondise (3)

Ühistreeningu ja sõprusmängu pidanud Eesti U-17 ja U-19 koondiste vahelisest kohtumisest väljus üllatuslikult võitjana noorem vanuserühm, kes tänu hilistele väravatele 2:1 võidu sai.

EM-valikturniirideks valmistuvate koondiste kohtumine Lilleküla staadionil kulges esialgu alla 19-aastaste meeskonna domineerimisel, mis kulmineerus pooletunnise mängu järel ka avaväravaga.

Teisel poolajal õnnestus aga noorematel mängumeestel mängupilt võrdsustada, kuigi väravaid tuli oodata pikalt. 88. minutil suutis U-17 penaltist viigistada ning lisaminutitel pandi endast vanematele peale surve, mis vahetult enne lõpuvilet end ka võiduvärava näol ära tasus - kohtumine lõppeski noorema meeskonna 2:1 triumfiga.

Eesti U-17 koondis mänguks U-19 koondisega:

REKLAAM

Foto: jalgpall.ee

1. Matvei Igonen, FC Infonet
2. Pavel Petrov, FC Infonet
3. Andry Liiva, FC Puuma
4. Andre Järva, FC Puuma
5. Eric Pärn, JK Luunja
6. Markus Jõgi, JK Luunja
7. Artjom Škinjov, JK Narva Trans
8. Märten Kuusk, Nõmme JK Kalju
9. Martin Mägi, Nõmme JK Kalju
10. Mihkel Ainsalu, Nõmme JK Kalju
11. Herol Riiberg, Tallinna FC Flora*
12. Magnus Karofeld, Tallinna FC Flora
13. Joosep Juha, Tallinna FC Flora
14. Sten Sinisalu, Tallinna FC Flora
15. Rauno Sappinen, Tallinna FC Flora
16. Tõnu Paavo, Tallinna FC Flora
17. Karl Johan Pechter, Tartu JK Tammeka
18. German Šlein, TJK Legion
19. Nikita Reinthal, TJK Legion
20. Aleksei Ivanov, TJK Legion
21. Sergei Andrejev, TJK Legion 
22. Eduard Golovljov, FC Infonet*
23. Mark Oliver Roosnupp, Nõmme United*

* vanuse põhjal kuuluvad tegelikult U-16 koondisse

Peatreener on Lars Hopp, abitreener Sergei Terehhov, väravavahtide treener Oleg Andrejev.

Foto: jalgpall.eeEesti U-19 koondise kandidaadid:

1. Kevin Kauber, Abo IFK (Soome)
2. Martti Puolakainen, IFK Grankulla (Soome)
3. Rene Puhke, Paide Linnameeskond
4. Siim Mäeots, Pärnu JK
5. Tauno Tekko, Pärnu Linnameeskond
6. Robert Kirss, Pärnu Linnameeskond
7. Riido Reiman, Sörve JK
8. Ragnar Piir, Tallinna FC Flora
9. Kevin Aloe, Tallinna FC Flora
10. Karl Johann Reitalu, Tallinna FC Flora
11. Roman Sobtšenko, Tallinna FC Flora
12. Sander Lootus, Tallinna FC Flora
13. Oliver Heliste, Tallinna FC Levadia
14. Harles Läst, Tallinna FC Levadia
15. Mikk Jürisson, Tallinna FC Levadia
16. Kenet Vuks, Tallinna FC Levadia
17. Nikita Koger, Tallinna FC Levadia
18. Marten Saarlas, Tallinna FC Levadia
19. Edgars Butlers, TJK Legion
20. Janar Õunap, Viljandi JK Tulevik

Peatreener on Karel Voolaid, abitreener Liivo Leetma, väravavahtide treener Ain Tammus.

Kommentaarid

jalgpalleestis   •  
(90.190.186.***)
keelduge EMist kuni veel saab :D
Wayman   •  
(2001:41d0:2:71de.***)
Keep it coming, wresrit, this is good stuff.
Fiki   •  
(75.78.176.***)
Woah nelly, how about them apsepl!

Sisene
MEISTRITE LIIGA
Juventus murdis Atletico müüri, aga mitte hinge
Juventus tegi midagi, mida on Diego Simeone ajastul suutnud veel vaid Lissaboni Benfica (2015) ja Chelsea (2017) - lõi Meistrite liigas Atletico Madridile nende enda kodus kaks väravat.
MEISTRITE LIIGA
PREMIUM LIIGA KÕVAD LAHINGUD
Luup peale | Šampanja külma! Vassiljevi hiline värav viis Flora meistritiitli veerele  (galerii!)
SOCCERNET TV
Soccernet.ee avas oma TV-keskkonna
PÕNEVAT
PREMIUM LIIGA TEISIPÄEV
Linnaruumist Hamburgi näitel
MUSTA MÕTISKLUSED
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
28
22
3
3
76:18
69
2.
Tallinna FCI Levadia
29
20
4
5
87:25
64
3.
Paide Linnameeskond
29
19
5
5
66:23
62
4.
Nõmme Kalju FC
27
15
10
2
53:26
55
5.
Tartu JK Tammeka
29
10
6
13
42:47
36
6.
JK Narva Trans
29
9
9
11
47:44
36
7.
Viljandi JK Tulevik
28
5
7
16
29:54
22
8.
JK Tallinna Kalev
28
5
5
18
20:71
20
9.
FC Kuressaare
29
4
5
20
18:69
17
10.
Maardu Linnameeskond
28
4
4
20
23:84
16
REKLAAM
 
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • N, 19.00 Tammeka U21 - JK Järve (Esiliiga)
  • R, 19.00 Portugal U17 - Eesti U17 (sõprusturniir)
  • L, 13.00 Paide - Tulevik (Premium liiga)
  • P, 13.00 Kuressaare - Maardu (Premium liiga)
  • P, 17.00 Eesti U17 - Sloveenia U17 (sõprusturniir)
  • KÕIK näidatud mängud on siin!
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
69
Tallinna FCI Levadia
64
Paide Linnameeskond
62
Nõmme Kalju FC
55
Tartu JK Tammeka
36
JK Narva Trans
36
Viljandi JK Tulevik
22
JK Tallinna Kalev
20
FC Kuressaare
17
Maardu Linnameeskond
16
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK