U18 koondis kaotas sõprusturniiril tugevale Poolale (0)

Eesti U18 koondise peatreener Joel Indermitte. Foto: Liisi Troska / jalgpall.ee

Kui paar päeva tagasi kaotas Eesti U18 koondis Prantsusmaale, siis täna jäädi minimaalselt alla Poola eakaaslastele, kes lõid avapoolaja lõpus mängu ainsa värava.

Matš poolakate vastu, kes kevadel U17 Euroopa meistrivõistlustel mängis, püsis pikalt viigiseisul, kuid 45. minutil õnnestus igapäevaselt Bialystoki Jagiellonias palliv Mateusz Kowalski eestlaste väravavõrku sahistada. Teine poolaeg enam väravaid ei näinud.

Eesti noortekoondis võtab osa Prantsusmaal Limoges'i linnas toimuvast sõprusturniirist, kus lisaks Poolale mängivad ka võõrustajariik Prantsusmaa ning Šotimaa. Eestlaste esimene matš prantslaste vastu lõppes 0:3 kaotusega ja viimane mäng  šotlastega toimub juba ülehomme.