U21 alustas Balti turniiri napi kaotusega (10)

Eesti U21-koondis kaotas Balti turniiri avamängus võõrustajamaa Lätile 1:2, kuigi avapoolaja järel juhtisid veel sinisärklased.

Ken Kallaste viis külalised 17. minutil juhtima, kuid Oleg Laizans viigistas seisu teise poolaja alguses ning Ivans Lukjanovs tagas lätlastele võidu kümmekond minutit enne lõppu.

U21-koondise eest tegi oma debüüdi ka 17-aastane Henrik Ojamaa, kes sekkus vahetusest mängu 79. minutil. U21-koondiste omavahelistes mängudes on treenerite kokkuleppel lubatud teha ühtekokku seitse vahetust.

Kui Eesti koondise nimistust puudus koolieksamite tõttu ründaja Sergei Zenjov, siis lätlaste rivistusest puudub erinevatel põhjustel Balti turniiril kuus mängijat.

Vigastustega on eemal Igors Kozlovs, Kamešs Vladimirs, Jevgenijs Sazonovs ja Malašenoks Olegs. Edgars Gauracs on hõivatud Itaalias oma koduklubi Ascoli mängudega ning Aleksandrs Gramovics lõpetab samuti kooli.

Eesti U21 lõpetab turniiri homme kell 15:00 algava kohtumisega Leedu eakaaslaste vastu, Läti ja Leedu on omavahel vastamisi päev hiljem. Eesti A-koondis alustab aga homme õhtul kell 19:00 Skonto staadionil samuti lätlaste vastu ja kohtub Leeduga ülehomme kell 16:00 Jurmalas.