Usinalt raame kolistanud Infonet lõi ka väravaid (0)

Tallinna Infonet kolistas meistriliiga kaheksandas voorus viis korda Rakvere Tarva väravaraame, aga sahistas ka võrku piisavalt palju, et 4:1 võita.

• Nägid mängu? Hinda mängijaid siin.

Infonet lülitas täna esimest korda sel liigahooajal põhikoosseisu Vladimir Voskoboinikovi, Eduard Golovljovi ja Pavel Dõmovi. Tarva eest tegi esimese stardi Madis Reimal.

Infonet võttis pingeid maha juba teise minuti alguses, kui Nikolai Mašitšev lõikas külaliste söödu vahelt, puges palliga Rakvere keskkaitsjate vahelt läbi ja lõi palli posti kõrvale võrku.

Tervet kohtumist oodatult domineerinud Lasnamäe sats teenis vasakult poolt hulgaliselt nurgalööke ja ühest sellisest sündis 18. minutil mängu teine värav. Mašitševi korneri rammis hüppelt peaga posti kõrvale keskkaitsja Ofosu Appiah, kes sai kirja juba oma hooaja neljanda tabamuse. Hiljem sai aktiivne Ghana kaitsja ka oma viienda kollase kaardi.

Avapoolajal rohkem väravaid ei löödud, Mašitševi 43. minuti kauglöök tabas latti. Vaheajal vahetas Tarvas puurivahti - Appiahiga kokku põrganud Sander Susi asemele sekkus Mihhail Kolesnikov.

Teise kolmveerandtunni alguses saatis Voskoboinikov Dmitri Kruglovi tsenderdusest pealöögi latti. 58. minutil muutis aga Tarvas seisu ootamatult pingeliseks, kui Kolesnikovi pikk pall pikendati Mihkel Gullile, kes pääses kaitseliini taha ja tõstis palli üle mahaviskunud Matvei Igoneni.

Infoneti kaheväravalise eduseisu taastas Voskoboinikov 78. minutil. Ründaja, kes oli vaid minut varem karistusala joonelt taas latti kõmmutanud, lükkas palli tühja võrku pärast Draman Haminu suurepärast eeltööd.

Jevgeni Tjukalovi kauglöögi tõrjus Kolesnikov latti ja Haminu tabas veel ka posti, enne kui Voskoboinikov üleajal lõppnumbriteks 4:1 vormistas. Aleksandr Kulinitši söödu sisse lükanud Vosko tõusis sellega keskkaitsja Appiahi kõrvale Infoneti parima väravaküti kohta jagama.

Liigatabelis tõusis Infonet hetkel teiseks, Tarvas jätkab viimasel, kümnendal kohal.