Uus ja punktirohkem Fantasy alustas! (24)

Viimasel kahel hooajal jalgpallisõprade südamed võitnud Premium liiga Fantasy on tagasi! Tänavu kannab mäng nime Betsafe Fantasy ja rõõmustab kõiki virtuaalseid treenereid suurema võimalikkusega punkte teenida.

 • MÄNGI SIIN!
 • Tutvu mängu juhendiga siin!
 • NB! Kuigi Betsafe Fantasy mäng on avatud, on üleminekute valikust puudu veel mitmeid jalgpallureid, keda klubid ei ole tänaseks ära registreerinud. Lisame need vutimehed valikusse kohe, kui klubid on nad ametlikult EJL-is oma võistkonda üles andnud.

Kõik jalgpallisõbrad saavad alates tänasest koostada ettenähtud eelarve piires Premium liiga jalgpalluritest endale meelepäraseima võistkonna ning kogu hooaja jooksul vutimeeste poolt reaalsetel väljakutel tehtud tegude eest punkte teenida. Teist aastat järjest jätkame reegliga, et igast klubist saab oma võistkonda valida kaks mängijat ning ühe erandina ühest klubist kolm. Seejuures võib kolmanda mängija andvat klubi soovi korral vahetada.

Sellest aastast on kolm suuremat muudatust. Lisandunud on žetoonid:

 • varumängijate punktid ehk Bench Boost - võimaldab ühel mängunädalal teenida punkte ka varumängijate eest;
 • kapteni punktid 3x ehk Triple Captain - võimaldab ühel mängunädalal teenida kapteni eest 3-kordse punktisumma;
 • tasuta üleminekud ehk Wildcard - võimaldab kahel korral hooaja jooksul valida mängunädal, mil on võimalik teha tasuta üleminekuid. Esimest wildcard 'i on võimalik kasutada alates teisest voorust kuni 30. juunini. Teist wildcard'i saab kasutada alates 1. juulist ehk suvise üleminekuperioodi algusest kuni hooaja lõpuni;
 • žetoonide kasutamise kohta loe täpsemalt juhendist.

Muudatus! Kui kaitsja joone pealt palli väravasse virutab, saab ründava meeskonna poolt löögi sooritanud mängija kirja väravasöödu. Foto Brit Maria Tael

REKLAAM

Oluline muudatus hõlmab ka väravasööte. Alates sellest aastast saavad Betsafe Fantasys väravasöödu ka:

 • penalti teenija, kui penalti realiseeritakse ja realiseerijaks on vea teenijast erinev pallur (käega mängust põhjustatud penalti puhul saab söödu ründava võistkonna mängija, kelle puutest lendas pall vastu vastase kätt);
 • karistuslöögi teenija, kui otse karistuslöögist skooritakse ja väravalööjaks on vea teenijast erinev pallur (käega mängust põhjustatud karistuslöögi puhul saab söödu ründava võistkonna mängija, kelle puutest lendas pall vastu vastase kätt);
 • omaväravale eeltöö teinud vastasmängija, kui selline side on võimalik fikseerida (näiteks ründaja, kelle väravast mööda läinud löök võtab kaitsjast rikošeti, mis maandub väravas).

Lisaks loodame esimesel võimalusel rakendada mõned kasutajamugavust suurendavad muudatused, mille kallal hetkel töö veel käib.

Jätkuvalt tohivad mängus osaleda kõik Premium liiga klubidega seotud jalgpallinimesed. Premium liiga klubide esindusvõistkondadega seotud mängijatele-treeneritele-juhtidele on loodud eraldi liiga. Mängimist saab vürtsitada sõbraliigade loomisega, sest neisse saab kutsuda just neid inimesi, keda ise soovitakse - nii saab lisaks üldarvestusele isekeskis võistelda näiteks oma pereliikmete ja sõprade või trenni-, kooli- ja töökaaslastega.

Eelmise aasta Fantasy meister Mario Tromp ja enim Fantasy-punkte tootnud Zakaria Beglarišvili. Foto: Brit Maria Tael

Rikkalik auhinnalaud

Lisaks mängurõõmule pakub Betsafe Fantasy tänavu taas väga rikkalikus valikus erinevaid auhindu. Iga mängunädala parimale on ette nähtud 60-eurone Teamspiriti kinkekaart. Teamspiritist saab soetada Eesti rahvuskoondise särke ja muud sümboolikat ning aegamisi peaks täienema ka veebipoe Eesti klubide atribuutikat puudutav kaubavalik.

Iga ringi ehk üheksavoorulise perioodi parimale on ette nähtud kutse kahele Betsafe Tähtede klubisse (ehk VIP-tsooni) järgmisel Eesti jalgpallikoondise mängul.

Hooaja parim saab karika ja reisi kahele kas Ukrainasse Eesti koondise maavõistlusele või Hollandisse Eesti koondise EM-valikmängule. Võitja saab ise valida, kummale matšile ta minna soovib. Pakett sisaldab lennupileteid, majutust hotellis ja pääsmeid novembris toimuvale kohtumisele. Hooaja lõikes teise koha omanik teenib kaks Betsafe Tähtede klubi pääset kõikidele Eesti jalgpallikoondise kodumängudele 2020. aastal. Kolmanda koha omanik võidab Premium liiga meistriks tulnud klubi särgi koos kõikide mängijate autogrammidega.

Kõikide Fantasy-sõprade rõõmustamiseks loosime lisaks kõikide 18. märtsiks registreerunud Fantasy mängijate vahel välja kutse kahele Betsafe Tähtede klubisse 8. juunil toimuvale Eesti jalgpallikoondise EM-valikmängule Põhja-Iirimaaga. Seega registreeri kärmelt oma võistkond ja kutsu osalema ka sõbrad!

Mängi kaasa!

SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Stefan Kalamets   •  
(82.131.6.***)
Aga miks fantasy ikkagi ei tööta ? Näitab et ettevalmistus tööd käivaf
Patuk   •  
(82.131.125.***)
Kas tiimi saab paika panna ja mehi osta-müüa kuni esimese mänguni? (Kuna võib veel muutuda mõne satsi kooseis) Või kui salvestatud, siis nii ongi? Siis teab kas oodata viimase minutiga esialgse satsi valimisega...
essa mänguni   •  
(62.65.199.***)
Saad muuta võistkonda kuni esimese vooru tähtaja kukkumiseni.
Josh   •  
(2001:7d0:8437:b080:2dc.***)
Ei tööta ju :/
no kuulge   •  
(2001:7d0:83b6:5080:d55.***)
Kinni ju veel millegip2rast?
bljat   •  
(82.131.61.***)
nyyd avatud!
realist   •  
(85.253.50.***)
Et siis põhimõtteliselt on üldarvestuse 2, koht kôige parem auhind ... Eeldades, et muidugi Eesti peab jârgmine aasta 5+ kodumängu millest 3 oleks vast Rahvuste Liiga pelad ning ülejäänud kuuluksid vast Kruglovile/Al.Dmitrijevile/Vassiljevile lahkumismänguks.
:(   •  
(88.196.231.***)
Vassiljev puudu Flora omadest
:/   •  
(2001:7d0:83b6:5080:8bc.***)
Ehh seal pooled mängijad puudu mitte ainult Vassiljev. Paistab et praegu pole suurt mõttet meeskonda kokku panna.
vv   •  
(95.153.33.***)
Väravavahid võiks saada ka tehtud tõrjete pealt punkte, a la 5 tõrjet=3 lisapunkti, siis oleks huvitavam ka selle positsiooni mängijatega vangerdada. Hetkel arvatavasti kõigil juba Alandid ja Lepmetsad postide vahel.
Adekvaatne   •  
(2001:7d0:88c1:f880:6df.***)
Väravavahtidele tõrjete eest punktide jagamiseks on vaja esmalt säärane statistika luua. Seda siis pigem Premium Liiga asjaajajate poolt. Kuna hetkel liigas (vähemalt minu teada. Toetun suurematele uudisteportaalidele) sellist statistikat vähemalt iga mängu kohta eraldi välja ei tooda, on võimatu nende eest punkte anda. Muidugi minu meelest oleks ka asi huvitavam ja ausam ka sellesmõttes, et tabeli teise otsaga on tihtipeale mängud, kus Paplavskis või Pechter lasevad 3, aga teevad kahekohalise arvu tõrjeid, mis tooks tegelikkuses täitsa okeid punktid fantasys.

Teisalt pole väga mõtet ju jonnida siin, kui kedagi veel valida ei saa. See on, nagu artikklis kirjutatud, klubide enda registreerimise taga kinni. Soovisin ka Prosa ja Reinkorti lisada, aga võta näpust - mehi pole! Siiski on ju veel aega ning kuni esimese mänguni võid vabalt veel möllata.

+ auhinnad on kõvad! Äge värk võita hea õnne ja (ainult) natukese mõtlemisega midagi hinnalist.
...   •  
(213.184.49.***)
Praegu vist kõik päris korras ei ole. Nt. hetkel ei lase kapteni punktide 3-kordistavat žetooni maha võtta, kuigi olen seda mitmel korral üritanud. Samuti ei ole kõiki mängijaid valikus (nt Vassiljev). Ehk saab mängudeks korda.
karl   •  
(82.132.242.***)
täiesti mõttetu on mängu reklaamida, kui pooli mängijaid pole...jääte paljudest võimalikest osalejatest ilma, et nii kaua jokutate...
To karlile   •  
(37.157.111.***)
NB! Kuigi Betsafe Fantasy mäng on avatud, on üleminekute valikust puudu veel mitmeid jalgpallureid, keda klubid ei ole tänaseks ära registreerinud. Lisame need vutimehed valikusse kohe, kui klubid on nad ametlikult EJL-is oma võistkonda üles andnud.

Ehk probleem pole mitte soccernetis vaid klubides.

Igatahes mäng on lahe, uuendused kõvad, auhinnad ka suurepärased! Ootan huviga hooaega.
plz kutid   •  
(2001:7d0:8858:2680:a97.***)
Palun eemaldage järgnev debiilne ja puine reegel: "Kui sinu võistkonda satub üleminekute tõttu mitmest klubist 3 mängijat, siis saavad kõik nende klubide mängijad 0 punkti nende mängunädalate eest, mil nad koosseisu kuuluvad."

Tooksin paralleeli näiteks Inglismaa kõrgliiga fantasyst, kus on nõnda, et kui võistkond on ülalkirjeldatud moel ebakorrektne, saad punkte iga mängija eest edasi, aga lihtsalt järgmine kord üleminekuid tehes pead viima meeskonna kooskõlla reeglitega. See tekitaks veel ühe taktikalise aspekti seoses päriselu üleminekutega juurde ja lisaks põnevust mitte ei karistaks ilmaasjata fantasy treenereid..
Taavi   •  
(146.255.181.***)
Lisaks äkki täpse kuupäeva mil kõik mängijad olemas?
Kostja ja co   •  
(82.131.64.***)
Ma saaks aru, kui mõni üllatusmees lisatakse vahetult peale seda, kui klubi ta üles annab, aga Vassiljev Floras, Prosa Tammekas või nt Paide leegionärid võiks ikka juba olemas olla. Oluline on võimalikult vara teada, mis nende hind olema hakkab. Esimese vooru valikud on ikkagi päris tähtsad, kui kohe teises voorus wildcardi hakkama ei taha panna.
imelik   •  
(2001:7d0:83b6:5080:10f.***)
Ega EJK andmetel pole ka Zasavitchi ja Gando Biala näiteks registreeritud, aga mängus on nad ikkagi olemas. Kuidas nemad siis teistest registreerimata mängijatest paremad on, et nad mängus on praegu?
patuk   •  
(194.126.104.***)
Tegelikult võiks panna esimeseks vooruks mängijad lukku.
Iga päev uurimas käia kas on uusi mehi tekkinud ka natukene tüütu ja tekib selline juhuse moment siin, et kes näeb õigel hetkel, et mehi juurde tekkinud.
Esimene voor algab juba ju ülehomme..
Aga muidugi lehekülje külastusi tuleb...
Kalmer Galka   •  
(2001:7d0:8c27:5280:b81.***)
Kui enne esimest vooru ei saa kõiki mehi kirja, siis oleks aus kui tasuta üleminekud kehtiks ka enne teist vooru.
Kaos   •  
(89.219.130.***)
Miks on vaja poolikut mängu laivi panna? Tehke seda siis, kui kõik mängijad olemas. Ei kujuta väga ette, et FPL-is peaks poolikute satsidega askeldama 2 päeva enne hooaja algust. Täielik naljanumber.
imelikule   •  
(62.65.199.***)
Zasavitchi ja Gando on registreeritud duublitesse ehk nad saab mängu panna. Neid, keda pole klubid aga üldse üles andnud, ei saa mängu lisada.
Arusaamatu   •  
(37.157.96.***)
Oli jutt, et pannakse kohe mehed mängu kui regatud, vassiljev on flora listis olemas, hakkab tööle palun.
V2ino   •  
(2001:7d0:84e4:4d80:b56.***)
Naljakas lugeda kuidas lumehelbekeste p6lvkond k2ib siin nutmas. Ylehomme panete meeskonna paika ja 2rge ulguge

Sisene
PREMIUM LIIGA
EKSKLUSIIV
Kuressaaret tüürima asunud Kalašnikovs: loodetavasti on mu halb inglise keel hooaja lõpus ainus probleem
PREMIUM LIIGA
VÄLISMAA
SILM PEALE!
Kalju kapten Ugge: kui Eestis pitsa peale ananassi pannakse, tekib kohe koduigatsus
SILM PEALE!
Kalju kapten Ugge: kui Eestis pitsa peale ananassi pannakse, tekib kohe koduigatsus (0)
"Silm peale!" käis sel nädalal külas Nõmme Kalju kaptenil Maximiliano Uggel, kes rääkis muuhulgas oma Itaalia igatsusest. Eriline soov kodu järele tuleb tal siis, kui näeb Eestis, kuidas pitsa peale ananassi pannakse.
 
Ott Järvela eurohooajast: latid said püstitatud liiga madalale
SILM PEALE!
Ott Järvela eurohooajast: latid said püstitatud liiga madalale (0)
Soccernet.ee erikorrespondent Ott Järvela teeb "Silm peale!" saates ülevaate Eesti klubide euromängudest ja annab hinnangu sellele, kui hästi ikkagi hakkama saadi. Ta tõdeb, et enne euromänge sai püstitatud liialt madalad eesmärgid.
SERIE A ALUSTAB
Kolme musketäri suur lahing: kes saab endale ihaldatud Scudetto ?
REKLAAM
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
24
19
2
3
80:18
59
2.
Tallinna FC Flora
23
19
1
3
66:15
58
3.
Paide Linnameeskond
24
15
4
5
51:20
49
4.
Nõmme Kalju FC
22
12
8
2
43:21
44
5.
Tartu JK Tammeka
25
9
5
11
37:41
32
6.
JK Narva Trans
24
6
8
10
35:37
26
7.
FC Kuressaare
25
4
5
16
15:57
17
8.
Viljandi JK Tulevik
23
4
4
15
22:47
16
9.
JK Tallinna Kalev
23
4
4
15
17:59
16
10.
Maardu Linnameeskond
23
4
3
16
18:69
15
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
59
Tallinna FC Flora
58
Paide Linnameeskond
49
Nõmme Kalju FC
44
Tartu JK Tammeka
32
JK Narva Trans
26
FC Kuressaare
17
Viljandi JK Tulevik
16
JK Tallinna Kalev
16
Maardu Linnameeskond
15
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab sel hooajal otsepilti kokku üle 100 mängust nii Premium liigas, Esiliigas, naiste Balti liigas kui ka mujal. Püsi lainel!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK