VAATA JÄRELE: Eesti U17 kaotas Rootsile hilisest ja õnnetust väravast (galerii!) (0)

Üleeile Rootsi U17 koondisest 3:1 jagu saanud Eesti kaotas täna samale vastasele hilisest väravast 0:1.

Avamängu kaotanud Rootsi tuli täna väga vihaselt peale ja omas esimesel poolajal mitut head varianti, kui pallid raksatasid kahel korral Eesti värava latis. Mida aeg edasi, seda rohkem sai aga Eesti oma mängu käima ning teisel poolajal pilt võrdsustus.

REKLAAM

Mängu lõpus oli Eesti mitmel korral lähedal võiduväravale, ent hoopis Ludvig Nävik lõi kaitsja rikošetist palli üle Miikael Johann Raassalu ja see lendas lõpuks väravasse.

Eesti jaoks olid need maavõistlused üheks osaks ettevalmistusest järgmisel aastal toimuvaks koduseks MM-finaalturniiriks. Rootsi koondis valmistub praegu septembris toimuvaks valiksarjaks, mille kaudu loodetakse Eestisse finaalturniirile jõuda.

Eesti U17 on nüüd sel aastal pidanud 11 kohtumist, millest on võidetud seitse ja viigistatud kaks. Rootsi eakaaslaste näitaja on pärast tänast 11 mängust kaks võitu ja kaks viiki.

Uuenev protokoll:

29. augustil kell 17.00 Tallinnas TNTK staadionil

Eesti U17 - Rootsi U17  0:1 (0:0)
88. Ludvig Nävik

Hoiatused: 54. Sander Alex Liit - 73. Noah Tesfai Negash
Mänguolud: +23, päiksepaisteline ilm; muruväljak ideaalses seisukorras.
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Joonas Jaanovits
Abikohtunikud: Erkko Liiv, Thor Vaas
Neljas kohtunik: Andres Jahimaa

Eesti: Maico Rimmel (46. Miikael Johann Raassalu), Daniil Sõtšugov (81. Martin Vetkal), Maksim Paskotši, Sander Alex Liit, Aleksandr Nikolajev (78. Erko Jonne Tõugjas), Henri Leoke (55. Daniil Tarassenkov), Sten Jakob Viidas (56. Daniil Kuraksin), Tristan Toomas Teeväli, Rocco Robert Shein (78. Andrei Smirnov), Richard Tohver (55. Nikita Ivanov), Andreas Kiivit (55. Taaniel Usta).
Varus: Miikael Johann Raassalu, Mihhail Tõsjatov, Erko Jonne Tõugjas, Nikita Ivanov, Taaniel Usta, Andrei Smirnov, Daniil Tarassenkov, Martin Vetkal.

Rootsi: Melker Ellborg, Samuel Dahl, Emin Hasic, Casper Widell (46. Jesper Tolinsson), Ben Engdahl (78. Casper Nilsson), Isak Bjerkebo (65. Oscar Vilhelmsson), Markus Björkqvist (46. Ludvig Nävik), Seedy Jagne (84. Robin Glavak), Kristoffer Krebs (65. Noah Tesfai Negash), Nuha Jatta, Edwin Andersson (46. Emil Roback).
Varus: Samuel Andersen, Casper Nilsson, Robin Glavak, Jesper Tolinsson, Noah Tesfai Negash, Ludvig Nävik, Emil Roback, Oscar Vilhelmsson.

Eesti U17 koondis:

Väravavahid 
1 Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United
12 Maico Rimmel (23.09.2003) – JK Tallinna Kalev (laenul Spartast)
22 Miikael Johann Raassalu (21.03.2003) – Viimsi MRJK

Kaitsjad
3 Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tallinna FC Flora
4 Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond
5 Martin Vetkal (21.02.2004) – JK Tallinna Kalev 
13 Daniil Sõtšugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev
14 Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion
15 Erko Jonne Tõugjas (05.07.2003) – FC Nõmme United
16 Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United
23 Mihhail Tõsjatov (05.06.2003) – Tallinna JK Legion

Poolkaitsjad ja ründajad 
2 Andreas Kiivit (05.07.2003) – FC Elva
6 Karl Gustav Kokka (18.02.2003) – FC Nõmme United
7 Daniil Tarassenkov (25.02.2003) – Tallinna JK Legion
8 Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion
9 Taaniel Usta (17.02.2003) – KTP (FIN)
10 Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion
11 Danil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora 
17 Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora
18 Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – JK Tallinna Kalev
19 Henri Leoke (30.12.2003) – FC Nõmme United
20 Sten Jakob Viidas (24.02.2003) – JK Tabasalu
21 Richard Tohver (15.02.2003) – Kohtla-Järve JK Järve

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreenerid: Mihhail Artjuhhov, Andres Oper
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann
Spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse
Füsioterapeut: Margus Parts
Mänedžer: Even Laanemaa

Rootsi U17 koondis:

1 Melker Ellborg (22.05.2003) 5/0 – Malmö FF
2 Casper Nilsson (26.11.2003) 7/0 – Malmö FF
3 Casper Widell (05.05.2003) 9/0 – Helsingborgs IF
4 Robin Glavak (26.01.2003) 11/1 – Örgryte IS FF
5 Ben Engdahl (17.09.2003) 3/1 – IF Brommapojkarna
6 Emin Hasic (08.02.2003) 5/0 – BK Häcken
7 Markus Björkqvist (04.09.2003) 7/0 – Malmö FF
8 Ludvig Nävik (02.11.2003) 9/3 – GIF Sundsvall
9 Emil Roback (03.05.2003) 4/4 – Hammarby IF FF
10 Edwin Andersson (07.11.2003) 8/0 – IFK Göteborg
11 Noah Tesfai Negash (03.01.2003) 7/1 – AIK FF
12 Samuel Andersen (08.08.2003) 5/0 – FC Nordsjaelland
13 Nuha Jatta (22.01.2003) 4/0 – GAIS
14 Jesper Tolinsson (28.02.2003) 11/0 – IFK Göteborg
15 Samuel Dahl (04.03.2003) 11/0 – Västeras SK FK
16 Linus Mattsson (09.08.2003) 9/0 – Gefle IF FF
17 Isak Bjerkebo (19.01.2003) 6/1 – Malmö FF
18 Seedy Jagne (01.10.2003) 4/0 – BK Häcken
19 Kristoffer Krebs (06.04.2003) 7/1 – IF Brommapojkarna
20 Oscar Vilhelmsson (02.10.2003) 7/2 – IFK Göteborg

Peatreener: Roger Franzen
Abitreener: Robin Asterhed
Väravavahtide treener: Dan Hagman
Arst: Juha Huhtakangas
Füsioterapeut: Henrik Nyhus
Delegatsiooni juht: Pierre Blomkvist
Analüütik: Magnus Lindner

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: JANA PIPAR
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
PREMIUM LIIGA
Tallinnasse saabunud Sloveenia koondises 22 koroonapositiivset! Mäng Eestiga jääb ära
EL CLASICO
Tuline algus ja Ramose vaieldav penalti tõid Realile esimese  El Clasico  võidu
PIKEMALT SÕNAS JA VIDEOS
Vaprus Pärnu troonil istumisega ei lepi. Valitud on oma tee, mis peab viima Premium liigasse
SOCCERNET TV
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
23
21
1
1
62:16
64
2.
Paide Linnameeskond
24
18
0
6
60:25
54
3.
Nõmme Kalju FC
25
14
5
6
47:18
47
4.
Tallinna FCI Levadia
24
14
5
5
57:30
47
5.
Tartu JK Tammeka
25
8
7
10
28:37
31
6.
Viljandi JK Tulevik
25
9
2
14
27:42
29
7.
Tallinna JK Legion
25
6
6
13
20:40
24
8.
JK Narva Trans
25
5
6
14
23:37
21
9.
FC Kuressaare
25
4
7
14
23:52
19
10.
JK Tallinna Kalev
25
3
3
19
13:63
12
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
64
Paide Linnameeskond
54
Nõmme Kalju FC
47
Tallinna FCI Levadia
47
Tartu JK Tammeka
31
Viljandi JK Tulevik
29
Tallinna JK Legion
24
JK Narva Trans
21
FC Kuressaare
19
JK Tallinna Kalev
12
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK