VAATA JÄRELE: Eesti U17 koondis alustas UEFA sõprusturniiri 7:0 võiduga! (vaata galeriid!) (8)

Foto: Brit Maria Tael

Eesti U17 koondis alustas täna kodus toimuvat UEFA sõprusturniiri Liechtensteini vastu, kes purustati kindla mängu toel koguni 7:0.

Kuivõrd Leedu võitis tänases esimeses mängus 2:0 Fääri saari, sai Eesti omale eesmärgiks võtta suurema arvu väravate löömise, et ise avapäeva järel turniiritabeli tippu tõusta. Sellega saadi väga edukalt hakkama, sest Daniil Tarassenkov viis Eesti Liechtensteini vastu juhtima juba kolmandal minutil ning viis minutit hiljem lõi Daniil Kuraksin tabloole 2:0. Esimese poolaja lõpuks olid Nikita Ivanov ja Aleksandr Šapovalov võõrustajate eduseisu suurendanud neljaväravaliseks.

Teisel poolajal tegi Eesti palju vahetusi, kuid jalga gaasipedaalilt maha ei võetud. 50. minutil realiseeris Šapovalov penalti, mille põhjustas Lorian Ajvazi käega mänguga. Kusjuures see tõi Ajvazile kaheksaminutilise eemaldamise - nimelt katsetatakse antud turniiril kollaste ja punaste kaartide kõrval ka ajutist eemaldamist. Ülekaalus mängimist ei suutnud Norbert Hurda hoolealused ära kasutada, sest kuigi võimalusi tekkis mitmeid, säras Jonas Strunk külaliste väravasuul hiilgavate tõrjetega.

64. minutil lõi aga Tarassenkov oma teise ja Eesti kuuenda värava ning üleminutitel vormistas vahetusest sekkunud Taaniel Usta üks-üks olukorras Eesti U17 koondise 7:0 võidunumbrid.

REKLAAM

Kolmapäeval võõrustab Eesti Fääri saari ja reedel Leedut. Ka need kohtumised Sportland Arenalt toob Soccernet.ee teieni otsepildi vahendusel.

Järelvaatamine:

Protokoll:

22. aprillil kell 17.00 Sportland Arenal

Eesti - Liechtenstein  7:0 (4:0)
3., 64. Daniil Tarassenkov, 8. Daniil Kuraksin, 23. Nikita Ivanov, 40., 50. pen. Aleksandr Šapovalov, 80+2. Taaniel Usta

Hoiatused: 40+2. Aleksandr Šapovalov, 56. Karl Gustav Kokka
Ajutine eemaldamine (8 minutit): 49. Lorian Ajvazi
Mänguolud: +16, päikseline ilm; kunstmuruväljak väga heas seisukorras
Pealtvaatajaid: 148
Peakohtunik: Jagnar Jakobson
Abikohtunikud: Risto Eelmaa, Anni Rahula
Neljas kohtunik: Revo Sirel

Eesti: Georg Mattias Lagus, Maksim Paskotši (41. Sander Alex Liit), Rasmus Kallas (67. Erko Jonne Tõugjas), Aleksandr Nikolajev (60. Daniil Sõtšugov), Karl Gustav Kokka (67. Tristan Toomas Teeväli), Daniil Tarassenkov, Aleksandr Šapovalov (60. Taaniel Usta), Nikita Ivanov (60. Richard Tohver), Daniil Kuraksin (41. Sten Jakob Viidas), Martin Vetkal, Andrei Smirnov (60. Rocco Robert Shein).
Varus: Kaupo Kruusmäe, Rocco Robert Shein, Daniil Sõtšugov, Sander Alex Liit, Richard Tohver, Taaniel Usta, Sten Jakob Viidas, Erko Jonne Tõugjas, Tristan Toomas Teeväli.

Liechtenstein: Jonas Strunk, Johannes Schädler (41. Fabio Rizzuti), David Jäger (41. Robin Gerner), Lucas Hasler (41. Aleksandar Zivanovic), Linus Batliner, Dominick Schustereit (41. Lorian Ajvazi), Severin Schlegel (63. Victor Riberio de Sousa), Jonas Beck, Philipp Gassner, Lucas Neusüss (41. Mirac Caglar), Kenny Kindle (67. Emanuel Zünd).
Varus: Janis Frommelt, Mirac Caglar, Robin Gerner, Victor Ribeiro de Sousa, Stefano Manco, Lorian Ajvazi, Emanuel Zünd, Fabio Rizzuti, Aleksandar Zivanovic.


Eesti U17 koondis
:

Väravavahid 
1 Georg Mattias Lagus (03.03.2003) – FC Nõmme United
12 Kaupo Kruusmäe (12.01.2004) – Viljandi JK Tulevik

Kaitsjad 
13 Martin Vetkal (21.02.2004) – JK Tallinna Kalev
14 Daniil Sõtsugov (15.01.2003) – JK Tallinna Kalev
4 Rasmus Kallas (18.11.2003) – Paide Linnameeskond
21 Erko Jonne Tõugjas (05.07.2003) – FC Nõmme United
3 Maksim Paskotši (19.01.2003) – Tallinna FC Flora
5 Aleksandr Nikolajev (23.06.2003) – Tallinna JK Legion
15 Sander Alex Liit (11.04.2003) – FC Nõmme United

Poolkaitsjad ja ründajad 
8 Rocco Robert Shein (14.07.2003) – Tallinna FC Flora
16 Andrei Smirnov (28.06.2003) – Tallinna JK Legion
11 Daniil Kuraksin (04.04.2003) – Tallinna FC Flora
18 Tristan Toomas Teeväli (19.05.2003) – JK Tallinna Kalev
6 Karl Gustav Kokka (18.02.2003) – FC Nõmme United
10 Nikita Ivanov (16.08.2003) – Tallinna JK Legion
7 Daniil Tarassenkov (25.02.2003) – Tallinna JK Legion
19 Taaniel Usta (17.02.2003) – MyPa (FIN, laenul Harju JK-st)
9 Aleksandr Šapovalov (28.03.2003) – Tallinna FC Flora
20 Sten Jakob Viidas (24.02.2003) – JK Tabasalu
17 Richard Tohver (15.02.2003) – Kohtla–Järve JK Järve

Peatreener: Norbert Hurt
Abitreenerid: Mihhail Artjuhhov, Andres Oper
Väravavahtide treener: Andrus Lukjanov
Füüsilise ettevalmistuse treener: Raiko Kokmann
Spordipsühholoogia konsultant: Laur Nurkse
Füsioterapeut: Margus Parts
Mänedžer: Even Laanemaa

Liechtensteini U17 koondis:

Väravavahid
1 Jonas Strunk (30.07.2003) – FC Vaduz
12 Janis Frommelt (07.08.2004) – FC Balzers

Kaitsjad
2 Johannes Schädler (12.07.2003) – FC Triesenberg
3 David Jäger (04.07.2004) – USV Eschen-Mauren
4 Lucas Hasler (03.06.2004) – USV Eschen-Mauren
5 Mirac Caglar (07.05.2004) – FC Ruggell
7 Robin Gerner (25.04.2004) – USV Eschen-Mauren
13 Stefano Manco (26.10.2004) – FC Vaduz
15 Lorian Ajvazi (08.06.2004) – FC Balzers

Poolkaitsjad
6 Linus Batliner (24.07.2004) – SPVgg 1906 Haidhausen
8 Victor Ribeiro de Sousa (04.09.2003) – USV Eschen-Mauren
9 Dominick Schustereit (10.11.2003) – USV Eschen-Mauren
10 Severin Schlegel (24.07.2004) – FC Triesen
11 Jonas Beck (19.05.2003) – FC Triesenberg
14 Philipp Gassner (30.08.2003) – AKA Vorarlberg U16
16 Lucas Neusüss (17.04.2003) – FC Triesenberg

Ründajad
17 Kenny Kindle (29.11.2003) – FC Triesen
18 Emanuel Zünd (29.12.2004) – FC Ruggell
19 Fabio Rizzuti (08.06.2004) – FC Balzers
20 Aleksandar Zivanovic (04.02.2004) – USV Eschen-Mauren

Peatreener: Michael Koller
Abitreener: Martin Stocklasa
Väravavahtide treener: Dietmar Kupnik
Arst: David Waber
Füsioterapeudid: Sandra Looser, Christian Sutter

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
Kommentaarid

REGISTREERITUD (0)
ANONÜÜMNE (8)

Registreeritud kasutajate kommentaare ei ole.

PREMIUM LIIGA KOLMAPÄEV
OLULINE
SUUR MÄNG JÄI VIIKI
Luup peale | Kabuhirmus Levadia ei suutnud Kaljut lahti muukida  (vaata galeriid!)
... Dortmund tuli Bayerni järel teiseks
Eelmise aasta suve lõpus sai siinse rubriigi avaloo pealkirjas esitatud küsimus, mis möödunud nädalavahetusel vastuse sai. "Kes tuleb Bayerni järel teiseks ...", sai toona küsitud; Dortmund, teame nüüd vastata.
MUSTA MÕTISKLUSED
PÕNEVAT KRAAMI
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
12
11
1
0
37:5
34
2.
Tallinna FCI Levadia
12
9
1
2
37:9
28
3.
Paide Linnameeskond
11
7
2
2
15:6
23
4.
Nõmme Kalju FC
12
6
4
2
18:12
22
5.
JK Narva Trans
12
4
4
4
15:9
16
6.
FC Kuressaare
11
3
3
5
8:13
12
7.
Tartu JK Tammeka
12
2
2
8
15:27
8
8.
Viljandi JK Tulevik
11
2
2
7
11:24
8
9.
Maardu Linnameeskond
12
1
3
8
4:32
6
10.
JK Tallinna Kalev
11
1
2
8
5:28
5
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
34
Tallinna FCI Levadia
28
Paide Linnameeskond
23
Nõmme Kalju FC
22
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
12
Tartu JK Tammeka
8
Viljandi JK Tulevik
8
Maardu Linnameeskond
6
JK Tallinna Kalev
5
EKSKLUSIIV

Loe Soccernet.ee värskemaid  eksklusiivlugusid:

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK