VAATA JÄRELE: Eesti U19 koondis sai Venemaalt kindla kaotuse (galerii!) (0)

Novembrikuiseks EM-valikturniiriks valmistuv Eesti U19 koondis kaotas koduses sõprusmängus Venemaale kindlalt 0:3.

Skoori avas esimese poolaja keskel Danila Prohhin, kes oli täpne karistuslöögijärgses olukorras. Teisel poolajal skoorisid Leonid Gertšikov ja Andrei Mazurin.

Eesti ja Venemaa U19 koondised kohtuvad uuesti juba esmaspäeval kell 18.00.

Protokoll:

12. oktoobril kell 15.00 Sportland Arenal

Eesti U19 - Venemaa U19  0:3 (0:1)
23. Danila Prohhin, 57. Leonid Gertšikov, 75. Andrei Mazurin

Hoiatused: 67. Dominic Laaneots - 40. Ruslan Litvinov, 63. Igor Školik
Pealtvaatajaid
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud

Eesti: Carl Kaiser Kiidjärv, Joel Kokla, Ralf-Sander Suvinõmm, Ats Toomsalu, Alfred Tammiksaar (81. Siim Aer), Dominic Laaneots (81. Arthur Jeršov), Robi Saarma (81. Daniel Tuhkanen), Artjom Komlov (70. Artjom Jermatšenko), Patrick Genro Veelma, Anton Krutogolov (70. Deivid Andreas), Kristoffer Grauberg Lepik (45+1. Mattias Männilaan).
Varus: Matheas Madik, Kristo Hussar, Naatan Siimeon Tamm, Siim Aer, Raoul Rocco Riigov, Daniel Tuhkanen, Georgi Tunjov, Arthur Jeršov, Deivid Andreas, Artjom Jermatšenko, Mattias Männilaan, Daniel Fedotov.

Venemaa: Ivan Budatšev, Dmitri Vladimirov, Danila Prohhin, Ilja Agapov, Aleksandr Sandratšuk, Andrei Mazurin, Ruslan Litvinov (70. Nikita Makarov), Nikita Bakaljuk (59. Nikita Suleimanov), Igor Školik, Leonid Gertšikov, Kirill Kosarev (46. Maksim Kutovoi).
Varus: Vitali Botnar, Nikita Pištšulin, Stepan Oganesjan, Aleksei Nikitenkov, Vladislav Mikušin, Ilja Bõkovski, Ilja Vahhania, Maksim Petrov, Edgar Sevikjan, Nikita Makarov, Maksim Kutovoi, Nikita Suleimanov.

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka
Matheas Madik (08.06.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Viimsi JK-st)

Kaitsjad
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka
Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka
Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
Joel Kokla (20.06.2001) – Paide Linnameeskond
Naatan Siimeon Tamm (16.06.2001) – FC Elva
Siim Aer (22.07.2001) – Paide Linnameeskond
Raoul Rocco Riigov (10.04.2001) – Viimsi JK

Poolkaitsjad ja ründajad
Mattias Männilaan (08.09.2001) – Holstein Kiel (GER, laenul FC Florast)
Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka
Arthur Jeršov (08.06.2002) – Tallinna FC Flora
Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka
Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United
Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)
Anton Krutogolov (05.04.2001) – Tallinna FCI Levadia
Kristoffer Grauberg Lepik (19.02.2001) – IF Brommapojkarna (SWE)
Deivid Andreas (01.06.2002) – Lleida Esportiu (ESP)
Daniel Fedotov (16.08.2001) – TJK Legion
Artjom Jermatšenko (14.11.2001) – Tallinna FC Flora
Artjom Komlov (09.09.2002) – Tallinna FCI Levadia

Peatreener: Indrek Koser
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo
Mänedžer: Robert Lepik 

Venemaa U19 koondis:

Väravavahid
1 Vitalii Botnar (19.05.2001) – Lokomotiv
12 Ivan Budatšev (20.07.2001) – Leningradec
23 Nikita Pištšulin (18.09.2001) – Krõlja Sovetov

Kaitsjad
2 Dmitri Vladimirov (12.03.2001) – Dünamo
3 Danila Prohhin (24.05.2001) – Zenit
4 Ilia Agapov (21.01.2001) – Rubin
5 Aleksei Nikitenkov (06.01.2001) – Tšertanovo
13 Ilia Vakhania (14.01.2001) – Zenit
14 Aleksandr Sandratšuk (02.01.2002) – Zenit
15 Vladislav Mikushin (18.04.2001) – Rubin
17 Ilia Bõkovskii (16.02.2001) – Arsenal (Tula)

Poolkaitsjad
6 Ruslan Litvinov (18.08.2001) – Spartak
7 Stepan Oganesian (28.09.2001) – Spartak
8 Andrei Mazurin (28.12.2001) – Dünamo
9 Maksim Petrov (18.01.2001) – Lokomotiv
10 Nikita Makarov (02.01.2001) – Rubin
11 Edgar Sevikjan (08.08.2001) – Levante (ESP)
18 Nikita Bakaliuk (03.04.2001) – Spartak
19 Leonid Gertšikov (17.08.2001) – Tšertanovo
21 Igor Školik (09.01.2001) – Dünamo
22 Nikita Suleimanov (17.01.2001) – Tšertanovo

Ründajad
16 Kirill Kosarev (01.08.2001) – Zenit
20 Maksim Kutovoi (01.07.2001) – Krasnodar

Peatreener: Aleksandr Kerzhakov 

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
SEOTUD LOOD
Kommentaarid

Kommentaare ei ole.

Sisene
ÜLEMINEKUTURUL TOIMUB
Järjekordse müügitehingu veerel: Paide põhimängija on siirdumas Slovakkiasse
Kostja dokk mustalt | Konstantin Vassiljev suures intervjuus: me polnud kõige säravamad jalgpallurid, aga oskasime kasutada oma trumpe
VÄLISMAAL
KLUBID TOIMETAVAD
Nädala tipud: läbimurdjad, pihtimus, misjonär
KOGENUD KALADE TEGEMISED
EKSKLUSIIVSED JUTUD
NUMBRIMAAGIAT
Eestlased välismaa kõrgliigades 2019 - kes kui palju mängis, skooris ja võitis?
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
0
0
0
0
0:0
0
2.
Tallinna FCI Levadia
0
0
0
0
0:0
0
3.
JK Tallinna Kalev
0
0
0
0
0:0
0
4.
Tartu JK Tammeka
0
0
0
0
0:0
0
5.
JK Narva Trans
0
0
0
0
0:0
0
6.
FC Kuressaare
0
0
0
0
0:0
0
7.
Viljandi JK Tulevik
0
0
0
0
0:0
0
8.
Paide Linnameeskond
0
0
0
0
0:0
0
9.
Nõmme Kalju FC
0
0
0
0
0:0
0
10.
Tallinna JK Legion
0
0
0
0
0:0
0
REKLAAM
https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Jälgi, millised muutused toimuvad kahe hooaja vahel Eesti meistriliga klubides!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
0
Tallinna FCI Levadia
0
JK Tallinna Kalev
0
Tartu JK Tammeka
0
JK Narva Trans
0
FC Kuressaare
0
Viljandi JK Tulevik
0
Paide Linnameeskond
0
Nõmme Kalju FC
0
Tallinna JK Legion
0
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK