Sotsiaalmeedia kontoga portaali sisenemiseks pead sisestama õige salasõna ja kasutajanime ning nõustuma oma andmete jagamisega Soccernetiga.

Soccerneti kontoga portaali sisenemiseks logi eelnevalt foorumisse sisse ning seejärel kliki portaalis Soccerneti sisselogimisikoonil.

Olles foorumi mobiilivaates, saab portaali tagasi, kerides lehe lõppu ning klikkides "Portaal".

1 Link kopeeritud

VAATA JÄRELE: Flora naasis kodusesse konkurentsi napi võiduga

Soccernet.ee
Soccernet.ee  pilt

Premium liiga 24. vooru lõpetas napi võiduga FC Flora, kes alistas koduplatsil Nõmme Unitedi 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi teise poolaja keskel Tony Varjund.

Võimalusterohkes kohtumises ei suutnud Flora ründajad esiti oma šansse realiseerida ning murrang saabus mängu alles 69. minutil, kui Tony Varjund suutis Sergei Zenjovi söödust skoori avada. Flora omas küll mängu lõikes tunduvalt rohkem võimalusi, kuid United suutis mängu lõpu sellegipoolest pinevaks muuta.