VAATA JÄRELE: Flora U21 kerkis Eesti koondislase toel neljandaks (lisatud pildigalerii) (0)

Esiliiga neljanda ringi avas Tallinna FC Flora U21 ja FC Nõmme Unitedi kohtumine, kus kodusel Sportland Arenal mänginud Flora U21 sai 3:1 võidu ja kerkis liigatabelis neljandale kohale.

Teiste seas kuulus Flora U21 algkoosseisu Eesti koondise ja Flora esindusmeeskonna ründaja Mark Anders Lepik, kes skooris 14. minutil, kui võõrustajad haarasid 1:0 juhtohjad. Minut hiljem sahistas Rocco Robert Shein. Poolajapausil tegid florakad kolm vahetust: Lepik, Leonid Arhipov ja Henri Välja piirdusid avapoolajaga.

Teise poolaja teisel minutil suurendas Flora U21 eduseisu kolmeväravaliseks, kui skooris Andreas Kiivit, kuid 11 minutit hiljem sahistas Nõmme Unitedi eest Lars-Indrek Aigro. Kuna rohkem väravaid ei löödud, kirjutas Flora U21 turniiritabelisse võidupunktid ja kerkis neljandale kohale. Nõmme United jätkab kolmandal positsioonil. Uuendatud tabeliseis on nähtav protokolli all.