VAATA JÄRELE: Kalev lõpetas Kuressaares pika võidupõua (2)

Tallinna Kalevi 17-mänguline (!) võidupõud Premium liigas sai läbi, sest võõral väljakul alistati Kuressaare 1:0. Dmitrijs Kalašnikovs sai esimese võidu Kalevi peatreenerina.

Kalevi võiduvärav sündis 36. minutil, kui Kuressaare väravavahi Magnus Karofeldi söödu noppis endale Reinhard Reimaa, kes mängis Kalevi paremal äärel kokku Tanel Tambergiga ning andis suurepärase tsenderduse Hannes Anierile, kes realiseeris selle väravaks. Kuressaarel ei olnud eriti palju väravavõimalusi. Kalevi teenis üle pika aja kolm punkti.

Kalev on siiski tosina silmaga Premium liigas kümnendal kohal, kuid kaotab nüüd üheksandal tabelireal oleval Kuressaarele seitsme punktiga. Kolmanda ringi lõpuni on jäänud neli vooru.