Vaata järele: Keila võttis põnevuslahingus Kalju U21 üle võidu (5)

Esiliiga eelviimases telemängus läksid vastamisi meeskonnad, kes järgmisel hooajal sellel tasemel ei mängi: Keila JK võõrustas Nõmme Kalju U21 meeskonda.

Esimene poolaeg algas kohe üsna lahtiselt - võimalusi oli mõlema meeskonna värava all. Üsna mängu alguses oli väga hea võimalus Marcus Suurväljal, kes mängiti söötudega kastis täiesti vabaks, paraku löök ei tulnud kõige paremini välja. Poolaja keskel suutis Alex Matthias Tamm palli võrku lüüa, kuid Keila õnneks vilistas kohtumise peakohtunik Mart Martin suluseisu. Üsna poolaja lõpus, 39. minutil lõi Ralf Friedemann suurepärase soolovärava, purjetades oma väljakupoolelt kõikidest Kalju mängumeestest mööda, saades väravavahiga silmitsi ning lahendades külmavereliselt olukorra ära. Kodumeeskonna 1:0 eduseisus mindi ka vaheajale.

Kalju poolajal tehtud vahetus Peeter Klein tekitas kohe teravust võõrsilmeeskonna ründetsoonis. 72. minutil lasti Klein täiesti vabalt löögile, kui mängumees vajutas karistusala joone pealt vasaku jalaga alla nurka. Kõigest pooltesit minutit hiljem suutis Kalju seda mängu juhtima minna, kui poolkaitsja Kirill Šustov pani kauglöögist palli Kermo Kiisleri selja taha.

Pärast kaotusseisu jäämist ärkas lõpuks ka Keila kui 84. minutil lõi Robert Lepik Ralf Friedemanni antud nurgalöögist peaga seisuks 2:2. Normaalaja viimasel minutil suutsid keilakad pärast Kalju nurgalööki kontrasse minna. Friedemann pani kiirustades söödu ettepoole, kuid Kalju kaitsemängija praagi tõttu pääses Epner siiski Henri Perkiga silmitsi, lükates väravavahist palli mööda ning lüües mängu lõppskooriks 3:2.