VAATA JÄRELE: Tammeka parandas Paidet alistades iluvea (0)

Premium liiga 35. vooru viimases mängus alistas Tartu Tammeka 3:2 Paide Linnameeskonna.

Paide asus Andre Frolovi väravast varakult juhtima ja poolajapausile mindigi külaliste 1:0 eduseisul. Teisele poolajale tuli Tammeka aga aktiivsemalt ning Sten Reinkort viigistas peagi. Seitse minutit hiljem viis Tristan Koskor juba tartlased ette ja kui Martin Kase 73. minutil palli õnnetult oma väravasse suunas, tundus, et mäng on tethud.

Frankline Okoye eksimus lubas siiski rünnakule nihutatud Kasel 85. minutil vahe uuesti minimaalseks vähendada ja mängu pinge tagasi tuua. Üleminutitel suunas Kase veel ühe pealöögi Tammeka väravalati alla, kuid suurepärase tõrje tegi meeskonnale võidu päästanud Carl Kaiser Kiidjärv.

Senise hooaja kolm esimest omavahelist mängu oli võitnud Paide, ent nüüd võttis Tammeka ka neilt punkte ja see tähendab, et midagi said tartlased hooaja jooksul kätte kõikidelt liigakaaslastelt.

3. novembril kell 19 Tamme staadionil

Tartu JK Tammeka - Paide Linnameeskond 3:2 (0:1)
49. Sten Reinkort, 56. Tristan Koskor, 73. ov. Martin Kase - 13. Andre Frolov, 85. Martin Kase

Väravasöötjad: 49. Tristan Koskor, 56. Andre Paju, 73. Reio Laabus - 13. Yann Michael Yao, 85. x
Hoiatused: 78. Artur Uljanov - 68. Siim Aer, 74. Yann Michael Yao, 78. Bruno Caprioli, 87. Andre Frolov
Mänguolud: +7, pilves uduvihmane ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras