VAATA JÄRELE: Trans nullis Kalevi ja kindlustas kuuendat kohta (0)

Premium liiga 31. vooru kohtumises sai Narva Trans 2:0 jagu Tallinna Kalevist ja kindlustas sellega kuuendat kohta.

Skoori avas 18. minutil Nikita Mihhailov, kui Maico Rimmel oli küll tõrjunud Volodõmõr Prõjomovi löögi, ent lahtise pallini jõudis esimesena Mihhailov ja lükkas selle võrku. Avapoolaja viimasel minutil andis Deniss Poljakov paremalt äärelt karistuslöögi, kaitsjad jäid hätta ja Prõjomov kasvatas mõnelt meetrilt edu kaheväravaliseks.

Teisel poolajal enam väravaid ei nähtud, suurima sündmusena andsid Kalevi treenerid Premium liiga debüüdiks võimaluse kolmele 2006. aastal sündinud mängijale. Võit kergitas Transi tabelis Kalevist juba kaheksa punkti kaugusele, mis tähendab, et pealinlased nende kuuendat kohta tõenäoliselt enam ei ohusta.

Kalev jätkab kaheksandana, kuid edestab viis vooru enne lõppu ainsat jälitajat Legioni 12 punktiga. Juba teisipäeval kohtuvad samad meeskonnad uuesti, siis minnakse Narvas vastamisi Tipneri karikavõistluste kaheksandikfinaali raames.