VAATA JÄRELE: U19 koondis sai Venemaa käest kiire keretäie (galerii!) (5)

Novembrikuiseks EM-valikturniiriks valmistuv Eesti U19 koondis sai Venemaa eakaaslastelt paari päeva jooksul juba teise kuiva kaotuse, aga kui esimene mäng kaotati neile 0:3, siis teine koguni kaks korda suuremalt.

Aleksandr Keržakovi hoolealused juhtisid juba seitsmendaks minutiks 2:0 ja pooltunni järel 4:0.

Rekordkaotuseni numbrid siiski ei paisunud, sest 0:5 kaotatud avapoolaja järel suutsid sinisärgid teisel poolajal paremini hakkama saada ja ainult ühe värava lisaks lasta.

Novembris toimuval EM-valikturniiril kuuluvad Eesti alagruppi peale võõrustaja Rootsi veel Sloveenia ning Ukraina.

Mitteametlik protokoll:

14. oktoobril kell 18.00 Sportland Arenal

Eesti U19 - Venemaa U19  0:6 (0:5)
5., 72. Maksim Petrov, 7. Edgar Sevikjan, 19., 37. Maksim Kutovoi, 29. Vladislav Mikušin

Hoiatused: 11. Kristo Hussar, 87. Ralf-Sander Suvinõmm - 12. Nikita Bakaljuk, 38. Vladislav Mikušin
Pealtvaatajaid
Peakohtunik: Grigori Ošomkov
Abikohtunikud: Lauri Salei, Timo Sujev
Neljas kohtunik: Denis Petrov

Eesti: Matheas Madik, Siim Aer, Naatan Siimeon Tamm, Ats Toomsalu (46. Ralf-Sander Suvinõmm), Kristo Hussar, Daniel Tuhkanen (79. Georgi Tunjov), Arthur Jeršov (79. Patrick Genro Veelma), Artjom Jermatšenko (46. Dominic Laaneots), Daniel Fedotov (60. Anton Krutogolov), Deivid Andreas (79. Artjom Komlov), Mattias Männilaan.
Varus: Carl Kaiser Kiidjärv, Joel Kokla, Alfred Tammiksaar, Ralf-Sander Suvinõmm, Raoul Rocco Riigov, Dominic Laaneots, Robi Saarma, Georgi Tunjov, Artjom Komlov, Anton Krutogolov, Patrick Genro Veelma.

Venemaa: Vitali Botnar (46. Nikita Pištšulin), Ilja Bõkovski, Aleksei Nikitenkov, Vladislav Mikušin, Ilja Vahhania, Stepan Oganesjan, Nikita Makarov, Nikita Bakaljuk, Maksim Petrov, Edgar Sevikjan, Maksim Kutovoi (46. Kirill Kosarev).
Varus: Ivan Budatšev, Nikita Pištšulin, Dmitri Vladimirov, Ilja Agapov, Danila Prohhin, Aleksandr Sandratšuk, Andrei Mazurin, Nikita Suleimanov, Ruslan Litvinov, Igor Školik, Leonid Gertšikov, Kirill Kosarev.

Eesti U19 koondis:

Väravavahid
Carl Kaiser Kiidjärv (05.12.2001) – Tartu JK Tammeka
Matheas Madik (08.06.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Viimsi JK-st)

Kaitsjad
Ralf-Sander Suvinõmm (29.10.2001) – Tallinna FC Flora (laenul Saku Sportingust)
Alfred Tammiksaar (09.11.2002) – Tartu JK Tammeka
Ats Toomsalu (17.08.2002) – Tartu JK Tammeka
Kristo Hussar (28.06.2002) – JK Tabasalu
Joel Kokla (20.06.2001) – Paide Linnameeskond
Naatan Siimeon Tamm (16.06.2001) – FC Elva
Siim Aer (22.07.2001) – Paide Linnameeskond
Raoul Rocco Riigov (10.04.2001) – Viimsi JK

Poolkaitsjad ja ründajad
Mattias Männilaan (08.09.2001) – Holstein Kiel (GER, laenul FC Florast)
Patrick Genro Veelma (15.04.2002) – Tartu JK Tammeka
Arthur Jeršov (08.06.2002) – Tallinna FC Flora
Daniel Tuhkanen (26.02.2001) – Tallinna FC Flora
Dominic Laaneots (16.06.2001) – Tartu JK Tammeka
Robi Saarma (20.05.2001) – FC Nõmme United
Georgi Tunjov (17.04.2001) – SPAL (ITA)
Anton Krutogolov (05.04.2001) – Tallinna FCI Levadia
Kristoffer Grauberg Lepik (19.02.2001) – IF Brommapojkarna (SWE)
Deivid Andreas (01.06.2002) – Lleida Esportiu (ESP)
Daniel Fedotov (16.08.2001) – TJK Legion
Artjom Jermatšenko (14.11.2001) – Tallinna FC Flora
Artjom Komlov (09.09.2002) – Tallinna FCI Levadia

Peatreener: Indrek Koser
Abitreener: Andres Koogas
Väravavahtide treener: Rait Oja
Füsioterapeudid: Martin Seeman ja Kristjan Mardo
Mänedžer: Robert Lepik 

Venemaa U19 koondis:

Väravavahid
1 Vitalii Botnar (19.05.2001) – Lokomotiv
12 Ivan Budatšev (20.07.2001) – Leningradec
23 Nikita Pištšulin (18.09.2001) – Krõlja Sovetov

Kaitsjad
2 Dmitri Vladimirov (12.03.2001) – Dünamo
3 Danila Prohhin (24.05.2001) – Zenit
4 Ilia Agapov (21.01.2001) – Rubin
5 Aleksei Nikitenkov (06.01.2001) – Tšertanovo
13 Ilia Vakhania (14.01.2001) – Zenit
14 Aleksandr Sandratšuk (02.01.2002) – Zenit
15 Vladislav Mikushin (18.04.2001) – Rubin
17 Ilia Bõkovskii (16.02.2001) – Arsenal (Tula)

Poolkaitsjad
6 Ruslan Litvinov (18.08.2001) – Spartak
7 Stepan Oganesian (28.09.2001) – Spartak
8 Andrei Mazurin (28.12.2001) – Dünamo
9 Maksim Petrov (18.01.2001) – Lokomotiv
10 Nikita Makarov (02.01.2001) – Rubin
11 Edgar Sevikjan (08.08.2001) – Levante (ESP)
18 Nikita Bakaliuk (03.04.2001) – Spartak
19 Leonid Gertšikov (17.08.2001) – Tšertanovo
21 Igor Školik (09.01.2001) – Dünamo
22 Nikita Suleimanov (17.01.2001) – Tšertanovo

Ründajad
16 Kirill Kosarev (01.08.2001) – Zenit
20 Maksim Kutovoi (01.07.2001) – Krasnodar

Peatreener: Aleksandr Keržakov

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: JANA PIPAR
Kommentaarid

Vadim Timofejev   •  
(194.204.33.***)
И кто называется подготовка.где ребята которые играли в Швейцарии та каманда сила. Может играть
Vadim Timofejev   •  
(194.204.33.***)
Ето что футбол
Vadim Timofejev   •  
(194.204.33.***)
Где команда .со швицарии которая была
Aleks5521   •  
(176.46.119.***)
Mis koondis see on? Kus on kõik teised mängijad? Olen jälginud seda koondist juba ammu, kuhu on kadunud nende väravavaht Merilo. Miks Tunjov pingil? Kus Tamm on? Krutogolov ainuke, kes midagi proovis teha... Sellise tempoga Rootsis tuleb sama mis praegu Venemaaga...

Vaadake statistikat kui mängis Merilo, Tunjov, Tamm, Krutogolov kooseisus, pandi Šveits magama! Mänguliselt Šveits tugevam kui Venemaa, aga sellise tiimiga pole isegi mõtet väljakule minna, sest seis on juba teada,, kaotus ,,
Vadim Timofejev   •  
(84.50.9.***)
Молодец правильное написано.

Sisene
PÕNEVAT
Saksa DV jalgpalli lülitamisest Saksamaa jalgpalliajalukku
Laupäeval möödus kolmkümmend aastat õhtust, mil Saksa Demokraatliku Vabariigi poliitiku pooljuhuslikult välja öeldud teade piiride avamisest kahe Saksa riigi vahel sakslasteni jõudis.
MUSTA MÕTISKLUSED
NUMBRIMAAGIA
Premium liiga hooaeg numbrites 2019
KOKKUVÕTTED 2019
KOONDISEPAUS
JA ALLES ON JÄÄNUD NELI
REIM LEVADIASSE
Pikk ette (ja ise järele) | Martin Reim - Levadia jaoks kõige õigem valik?
VALI ISE PARIMAD!
SUUR HÄÄLETUS: vali Premium liiga parim mängija!
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
36
29
3
4
110:21
90
2.
Tallinna FCI Levadia
36
24
6
6
98:32
78
3.
Nõmme Kalju FC
36
22
11
3
79:34
77
4.
Paide Linnameeskond
36
23
5
8
78:30
74
5.
Tartu JK Tammeka
36
14
7
15
57:62
49
6.
JK Narva Trans
36
13
9
14
57:49
48
7.
Viljandi JK Tulevik
36
7
7
22
35:75
28
8.
JK Tallinna Kalev
36
6
6
24
29:89
24
9.
FC Kuressaare
36
6
5
25
24:87
23
10.
Maardu Linnameeskond
36
4
5
27
30:118
17
REKLAAM
U17 MM

U17 MM Brasiilias - otsepildis Soccernet TV-s!

SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
90
Tallinna FCI Levadia
78
Nõmme Kalju FC
77
Paide Linnameeskond
74
Tartu JK Tammeka
49
JK Narva Trans
48
Viljandi JK Tulevik
28
JK Tallinna Kalev
24
FC Kuressaare
23
Maardu Linnameeskond
17
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK