Vahefinišis mõtlevad vähemalt viis meeskonda võidust (lisatud pildigalerii) (16)

Foto: Brit Maria Tael

Aastalõputurniirile tõmbab taas joone alla kahepäevane Premium liiga turniir, kus troon tänavu vaba. Avapäeva järel on liider Narva Trans.

  • Vaata esimese päeva pildigaleriid SIIT või uudise alt.

Mullu tänu asjade kokkulangemisele kutse saanud ja seejärel ka võidutsenud Maardu Linnameeskond otsustas sel aastal jääda truuks oma liistudele ning mängis eile Esiliiga turniiril, mis tähendab, et tiitlikaitsjat tänavu ei ole.

Avapäeval näitas head minekut Narva Trans, kes võitis viiest mängust neli, ainus kaotus tuli vastu võtta FC Kuressaarelt. Jälitajad on teineteist purenud, nii haaras päeva lõpuks nende seas juhtohjad Tallinna Flora. Hea lõpusirge korral võivad aga vähemalt viis meeskonda veel triumfeerimisest mõelda.

Mängudega jätkatakse homme, kui esimene mäng peaks ajakava kohaselt toimuma kell 15. Soccernet.ee tekstipõhine LIVE-ülekanne algab orienteeruvalt viis minutit enne ja kestab läbi päeva.

Tabeliseis:

1. JK Narva Trans 12p (5 mängust)
2. Tallinna FC Flora 10p (5)
3. Viljandi JK Tulevik 8p (5)
4. FC Kuressaare 7p (5) 
5. Tartu JK Tammeka 7p (5)
6. JK Tallinna Kalev 6p (4)
7. FC Elva 6p (5)
8. Tallinna FCI Levadia 5p (4)
9. Pärnu JK Vaprus 3p (4)
10. Nõmme Kalju FC 1p (4)

Parimad väravakütid:

4 - Sander Laht, Markus Poom.
3
- Aleksandr Zakarljuka, Ats Joandi, Sten Reinkort.
2
- Mikk Kruusalu, Janar Õunap, Tauno Tekko, Erik Sorga, Magnus Villota, Sander Viira, Vladislav Zanfirov, Herol Riiberg, Vlasi Sinjavski.
1 - Mark Petrov, Frank Kenneth Liblikmann, Ioan Jakovlev, Moorits Veering, Jevgeni Demidov, Brandon Bachmann, Mark Edur, Gianluca Cuomo, Steve Kingue, Andris Altsaar, Andreas Tiits, Tanel Lang, Kristen Kähr, Rainer Peips, Henri Järvelaid, Markus Vaherna, Erik Utgof, Deniss Poljakov, Anton Solovjev, Kenert Anniste, Andre Paju, Rocco Mõtt, Kristen Saarts, Ronaldo Tiismaa, Kristofer Kaasik, Reio Laabus, Mart Paul Preiman, Tanel Lang, Kristjan Kask, Jürgen Kuresoo, Paul-Feliks Frei, Karl Rudolf Õigus, Artjom Komlov, Oliver Rass, Joonas Soomre.

Tulemused:

Laupäeval, 29. detsembril
15.00 FC Elva - JK Tallinna Kalev 0:5 (Kruusalu 2, Jakovlev, Bachmann, Petrov)
15.20 JK Narva Trans - Pärnu JK Vaprus 1:0 (Zakarljuka)
15.40 Viljandi JK Tulevik - Nõmme Kalju FC 2:2 (Õunap, Edur - Liblikmann, Demidov)
16.00 Tallinna FCI Levadia - FC Kuressaare 1:1 (Veering - Viira)
16.20 Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Flora 1:1 (Reinkort - Poom)
16.40 JK Tallinna Kalev - JK Narva Trans 1:2 (Kingue - Zakarljuka, Cuomo)
17.00 Nõmme Kalju FC - FC Elva 1:2 (Tiits - Altsaar, Joandi)
17.20 FC Kuressaare - Viljandi JK Tulevik 1:4 (Laht - Lang, Õunap, Kähr, Peips)
17.40 Pärnu JK Vaprus - Tallinna FC Flora 1:4 (Villota - Sinjavski, Poom, Järvelaid, Sorga)
18.00 Tartu JK Tammeka - Tallinna FCI Levadia 1:4 (Tekko - Vaherna, Utgof, Zanfirov, Grigorjev)
18.20 JK Narva Trans - FC Elva 2:0 (Poljakov, Solovjev)
18.40 JK Tallinna Kalev - Nõmme Kalju FC 2:0 (ov Pärtel, Anniste)
19.00 Pärnu JK Vaprus - Tartu JK Tammeka 1:3 (Mõtt - Paju, Tekko, Reinkort)
19.20 Tallinna FC Flora - FC Kuressaare 3:(Poom, Tuhkanen, Sorga - Laht)
19.40 Viljandi JK Tulevik - Tallinna FCI Levadia 0:0
20.00 JK Tallinna Kalev - Pärnu JK Vaprus 0:3 (Villota, Tiismaa, Saarts)
20.20 Tartu JK Tammeka - Nõmme Kalju FC 3:0 (Kaasik, Laabus, Preiman)
20.40 FC Kuressaare - JK Narva Trans 3:1 (Laht, ov Tšerezov, Viira - Zakarljuka)
21.00 Tallinna FC Flora - Viljandi JK Tulevik 1:2 (Herol - Lang, Kask)
21.20 Tallinna FCI Levadia - FC Elva 3:4 (Zanfirov, Õigus, Komlov - Joandi 2, Frei, J. Kuresoo)
21.40 FC Kuressaare - Tartu JK Tammeka 2:1 (Laht, Rass - Reinkort)
22.00 Viljandi JK Tulevik - JK Narva Trans 1:4 (Kähr - N. Mihhailov, Poljakov, Škinjov, Kondrattsev)
22.20 FC Elva - Tallinna FC Flora 0:6 (Lukka, Sinjavski, Herol, Soomre, Saliste, Poom)

Turniir jätkub pühapäeval kell 15.

LIVE-ülekanne:

Koosseisud:

Elva: Arvo Käkk (vv), Henri Härm, Andris Altsaar, Karl Bussov, Tarmo Kerro, Kaarel Tinn, Ats Joandi, Markus Lokk, Karl Kruus (vv), Paul-Feliks Frei, Deniss Samoilov, Martin Thomson, Jürgen Kuresoo, Mihkel Kuresoo, Veiko Maidla, Tarvo Timm, Naatan Siimeon Tamm, Remi Kõivik.

Treener: Veiko Haan.

Flora: Richard Aland (vv), Märten Kuusk, Vlasi Sinjavski, Daniel Tuhkanen, Henrik Pürg, Joonas Soomre, Henri Järvelaid, Marco Lukka, Markus Poom, Joseph Saliste, Erik Sorga, Artjom Jermatšenko, Markkus Seppik, Ralf-Sander Suvinõmm, Pavel Dõmov, Herol Riiberg, Magnus Karofeld (vv), Rasmus Saar, Michael Lilander. 

Treener: Jürgen Henn.

Kalev: Karl Andre Vallner (vv), Steve Kingue, Kaspar Laur, Kenert Anniste, Daniil Sõtšugov, Mark Petrov, Ioan Jakovlev, Reinhard Reimaa, Deniss Maksimenko, Mikk Kruusalu, Brandon Bachmann, Stiven Raider (vv).

Treener: Liivo Leetma.

Kalju: Henri Perk (vv), Dannar Pärtel, Frank Kenneth Liblikmann, Kenner Talisainen, Andreas Tiits, Marcus Suurväli, Ivan Sorokin, Kristofer Reinberg, Nevil Krimm, Bruno Domingues (vv), Kristjan Rattasepp, Hektor Talviste, Kirill Sustov, Jevgeni Demidov, Sander Taan, Karl Karumaa, Artur Holodov, Pavel Londak (vv).

Treener: Roman Kožuhhovski.

Kuressaare: Eerik Poopuu, Kristjan Moorats, Sander Seeman, Roland Kütt (vv), Maarek Suursaar, Oliver Rass, Sten Penzev, Miikael Tuus, Mairo Miil, Amor Luup, Sander Viira, Sander Laht, Karmo Paju, Märten Opp, Elari Valmas, Kristen Lapa (vv).

Treener: Jan Važinski.

Levadia: Andrei Grigorjev, Moorits Veering, Alan Mones, Karl Rudolf Õigus, Armands Aparins (vv), Markus Vaherna, Vladimir Malinin, Vladislav Zanfirov, Daniil Petrunin, Artjom Komlov, Erik Utgof, Andreas Kevin Põldvee (vv).

Treener: Vladimir Vassiljev.

Tammeka: Karl Vaabel (vv), Carl Kaiser Kiidjärv (vv), Daaniel Maanas, Sander Künnapuu, Kristofer Kaasik, Tauno Tekko, Reio Laabus, Andre Paju, Mihkel Järviste, Sten Reinkort, Sander Kapper, Temari Nuuma, Markus Kontkar, Martin Jõgi, Mart Paul Preiman, Patrick Genro Veelma, Artur Uljanov, Karli Kütt, Siim Valtna, Marti Pähn.

Treener: Kaido Koppel.

Trans: Sergei Bolgov (vv), Mihhail Pavlov, Anton Solovjev, Aleksandr Zakarljuka, Maksim Tšerezov, Nikita Mihhailov, Sergei Kondrattsev, Artjom Škinjov, Vadim Mihhailov, Irie, Aleksei Stepanov, Gianluca Cuomo, Deniss Poljakov, Aleksandr Mamenko (vv).

Treener: Irie.

Tulevik: Ergo Hünerson (vv), Andreas Kallaste (vv), Janar Õunap, Illimar Loigo, Gustav-Hendrik Seeder, Herbert Velleste, Siim Saar, Kristjan Kask, Tanel Lang, Rasmus Alles, Arlet Hunt, Kristen Kähr, Kaimar Saag, Rainer Rüütel, Rainer Peips, Karl Rudolf Org, Mark Edur.

Treener: Sander Post.

Vaprus: Hendrik Vainu (vv), Kaspar Tilga, Magnus Villota, Uku Kõrre, Tõnis Vihmoja, Rocco Mõtt, Robyn Hallmere, Enrico Veensalu, Karl Anton Sõerde, Artur Šalda, Ronaldo Tiismaa, Rene Prans, Rasmus Ilves, Robin Limberg, Reno Mark, Georg Grahv, Kristen Saarts, Ander Paabut, Raido Ott (vv).

Treenerid: Kalev Pajula ja Taavi Midenbritt.

Tutvu uute nimedega üleminekute lehel!

SEOTUD PILDIGALERII
Fotograaf: BRIT MARIA TAEL
Kommentaarid

REGISTREERITUD (1)
ANONÜÜMNE (15)

N.I.G.G.A   •  
(90.190.217.***)
Parandage väike viga ära !
"
Tulemused:

Reedel, 29. detsembril

"

Siiski Laupäev täna ;)

Martin Reim: meil puudus igasugune eksimisruum
EUROLOOS
UUS EPISOOD
Pikk ette (ja ise järele) | Kas Eesti koondis peaks juba täna alustama valmistumist 2022. aasta sügiseks?
PREMIUM LIIGAST
KÄIDI UUS LEPING
AMETLIK: Käit lahkus Fulhamist ja liitus Sloveenia tippklubiga
AMEERIKAMAADES
VÄLISMAA
HEAD VAATAMIST!
Eksklusiivsed kaadrid | Mida ütles Levadia president mängijatele riietusruumis Tallinna derbi järel?
SILM PEALE!
Eksklusiivsed kaadrid | Mida ütles Levadia president mängijatele riietusruumis Tallinna derbi järel? (8)
"Silm peale!" võtab luubi alla viimase Tallinna derbi. Jälgisime kaameratega staadionil toimunut mängu eel ja järel. Mida ütles Levadia president Viktor Levada riietusruumis ja kuidas vastas võistkonna kapten Dmitri Kruglov?
 
Fännid baaris | Kes on halvim mängukorraldaja?
FÄNNID BAARIS
Fännid baaris | Kes on halvim mängukorraldaja? (8)
Korrapäratu regulaarusega poliitiliselt ebakorrektne jalgpallisaade "Fännid baaris" räägib seekord värvikatest fännireisidest, lahkab distsiplinaarkomisjoni tööd, arutab Kalju fännide raske perioodi üle ja otsib vastust küsimusele, milline on halvim mängukorraldus.
TOIMETAJA VALIK
RISTNURK
REKLAAM
VIIMASED PILDIGALERIID
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
15
13
1
1
50:11
40
2.
Tallinna FCI Levadia
15
11
2
2
47:12
35
3.
Nõmme Kalju FC
15
9
4
2
29:14
31
4.
Paide Linnameeskond
15
9
3
3
25:9
30
5.
JK Narva Trans
15
4
6
5
20:15
18
6.
FC Kuressaare
15
4
4
7
10:21
16
7.
Viljandi JK Tulevik
15
3
3
9
13:32
12
8.
Tartu JK Tammeka
15
2
3
10
17:31
9
9.
JK Tallinna Kalev
15
2
3
10
11:39
9
10.
Maardu Linnameeskond
15
2
3
10
9:47
9
REKLAAM
SILM PEALE!

Vaata siit saate "Silm peale!" viimast osa!

SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
40
Tallinna FCI Levadia
35
Nõmme Kalju FC
31
Paide Linnameeskond
30
JK Narva Trans
18
FC Kuressaare
16
Viljandi JK Tulevik
12
Tartu JK Tammeka
9
JK Tallinna Kalev
9
Maardu Linnameeskond
9
MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK