Väravavaht sai 16. minutil punase ja U17 koondis kaotas ka Leedule (0)

Eesti U17 koondis pidi Balti turniiril leppima kahe kuiva kaotusega, sest jäi teises kohtumises alla Leedule 0:1.

Võrreldes 0:4 kaotatud avamänguga Läti vastu, vahetas Eesti põhikoosseisus välja kõik 11 mängijat. 16. minutil sai väravavaht Romet Mathias Kivestu punase kaardi. Arvulises ülekaalus leedukad lõid ainsa värava esimese poolaja lõpus.

Eesti U17 koondise peatreeneril Marko Pärnpuul jätkus tulemusest hoolimata oma hoolealustele kiidusõnu. "Mängisime täna tõeliselt hästi. Valdava osa kohtumisest olime sunnitud mängima kümnekesi. Esialgu jäime küll surve alla, aga poisid võitlesid hästi ja suutsid tekitada häid väravavõimalusi. Teisel poolajal olid meil isegi paremad momendid kui vastastel ja lõpuminutel oli ka variant viigistamiseks. Tulemusega muidugi rahul olla ei saa, aga esitust kiidan igati. Kahju, et see üks värav saatuslikuks sai," lausus Pärnpuu jalgpall.ee-le.

"Esimeses mängus vedasid meid alt mõlema poolaja algused. Me ei ole selle meeskonnaga palju koos teinud, aga selliseid asju tuleks ikkagi vältida. Emotsioon teisest mängust on kindlasti parem. Kaotusest on kahju, aga õnnestumised tekitasid häid tundeid. Teine mäng näitas, et poisid on paljuks võimelised," võttis peatreener lühidalt turniiri kokku.