Vassiljevi karistuslöök andis Eestile Gibraltaril võidu (14)

Eesti koondis alistas Victoria staadionil peetud maavõistluses sealse Gibraltari 1:0, värava lõi Konstantin Vassiljev otse karistuslöögist.

Eesti jaoks oli see viimane võimalus sõpruskohtumiseks enne kuut järjestikust EM-valikmängu.

Eesti ja Gibraltar on nüüd omavahel kohtunud viis korda. Eesti on teeninud neli võitu ja ühe viigi, väravate vahega 14:1.

26. märtsil kell 21.45 (Eesti aja järgi) Gibraltaril Victoria staadionil

Gibraltar - Eesti  0:1 (0:0)
53. Konstantin Vassiljev

Hoiatused: 78. Tjay De Barr - 7. Mihkel Aksalu
Pealtvaatajaid:
Peakohtunik: Nicolas Walsh (Šotimaa)
Abikohtunikud: David Roome, Sean Carr (mõlemad Šotimaa)
Neljas kohtunik: Jason Barcelo (Gibraltar)

Gibraltar: Kyle Goldwin, Joseph Chipolina (48. Aymen Mouelhi), John Sergeant, Lee Casciaro (62. Reece Styche), Anthony Bardon (71. Jamie Coombes), Liam Walker, Alain Pons (46. Louie Annesley), Jayce Olivero, Roy Chipolina, Anthony Hernandez (63. Adam Priestley), Tjay De Barr (90+1. Ethan Jolley).
Varus: Matt Cafer, Dayle Coleing, Jean-Carlos Garcia, Ethan Jolley, Louie Annesley, Reece Styche, Erin Barnett, Aymen Mouelhi, Andrew Hernandez, Ethan Britto, Jamie Coombes, Adam Priestley.

Eesti: Mihkel Aksalu, Dmitri Kruglov, Karol Mets, Madis Vihmann, Gert Kams (44. Nikita Baranov), Brent Lepistu, Mattias Käit, Mark Oliver Roosnupp (58. Frank Liivak), Konstantin Vassiljev, Sergei Zenjov (78. Henrik Ojamaa), Rauno Sappinen (71. Henri Anier).
Varus: Sergei Lepmets, Marko Meerits, Artur Pikk, Märten Kuusk, Henri Anier, Frank Liivak, Henrik Ojamaa, Ken Kallaste, Artjom Dmitrijev, Nikita Baranov, Taijo Teniste.

LIVE-ülekanne:

Oeh   •
(90.190.66.***)
Vihmann Sappinen ja Roosnupp ikka täitsa olematud tegelased.
Raido Raido   •
(188.238.98.***)
Õudne mäng.Äkki nüüd vahetaks Reimi välja vä?
asd   •
(2001:7d0:8a2a:f480:58f.***)
Reim on kõrgemate võimudega mingi diili saanud. Tuulevaikne õhtu ja kohtuniku kindel vile ning oleks äkki temast lahti saanud.
(2001:7d0:8384:e880:bd8.***)
Meie poolt järjekordselt üsna nõrk esitus ja Shoti kohtunikult kaks jämedat viga . kõigepealt jättis Aksalule punase andmata ja mängu lõpus võttis Gibradelt viigivärava . Vassiljevi värav õnnega pooleks väravavahi valearvestus . Kokkuvõttes ei näinud mängu paranemise märke kahjuks .
Adekvaatne   •
(2001:7d0:88c1:f880:80c.***)
Esiteks tahaks omalt poolt vastu öelda kriitikule, kes Roosnuppu olematuks pidas. Kutt oli hea. Esimesel poolajal viis väga palju tsenserdusi alla, ilmset oligi see treeneri plaan, sest kaugemast äärest taha posti rünnanud Zenjovi nàol oli kastis kohe üks nupp juures.

Samuti ootan juba Lepsitut mahategevaid kommentaare. Ta oli samuti hea, ärkas teisel poolajal. Otsis häid käike üles, tõsi - eksis ka palju -, ent vähemalt üritas. + vend tuleb 0 minuti pealt. Ütleksin ettäitsa korralik.

Valukohtadena mängijate puhul kindlasti keskkaitsjad, palju eksimusi, arusaamatused, Kruglov lasi üle pea endal neid palle, vana rasva pealt vist enam ei suuda. Ojamaa tuli tublilt sisse, Vassiljev tàitsa okei. Aksalul pole vormi, kindlasti kolmas kinnas koondises.

Koondisele hindeks 3-. Kaht ei saa panna, làbi ju ei kukutud ning vôit tuli ilmataadi ja kohtunike abiga koju. Reim tôesti ei suuda kuidagi oma ideid ellu viia vôi ongi tal niivôrd kaitsest làhtuvad ning lihtsalt palli veeretamist propageerivad ideed? Polnud vàga teravust, rûndekolmandikul ideed puuduvad, ülesehitusel kaovad ründemàngijsd àra.. lihtsalt sellepàrast, et ei kujuta ette, kes teda asendama hakkaks, ei kirjuta Reim out-i. Ei nàe, et keegi Voolaid voi Prins tuleks ja üle vôtaks...

Mets- Klubivahetus on mõjunud, väga halb mäng jällegi
Kruglov- Esimene poolaeg ok, teine kehva jällegi. Oleks aeg koondises lõpetada.
Lepistu-Kvaliteet puudub koondises mängimiseks
Käit - Väga okei , suudab palliga mängida
Roosnupp- Tahtis teha aga kvaliteet ei jõud järgi, isegi võib asja saada
Zenjov- Väheseid ,kes oma positsioonil koha välja mängis.
Vassiljev - Värav lõõdud ütleks nagu töö tehtud samas halb maik ülejäänd mänguga suus, viimane aasta koondises.
Sappinen - Puristas seal ees küll aga kui sa ründajana suudad aint musta tööd teha Gibraltari vastu siis jääb väheks.
Liivak -Kvaliteet puudub koondises mängimiseks
Baranov- Ei old tema koht mängimiseks aga väga nadi mäng.
Ojamaa- Mängis vähe
Anier - pm ei saand palligi .

Tegelt päris kurb on vaadata ,kuhu me jõudnud oleme ,kui aastaid tagasi mängisime EM i playoffi ringis ning nüüd madistame jälle Euroopa pisiriikidega nagu võrdne võrdsega.
Hm   •
(2a02:1811:5077:4e00:5c.***)
Kas keegi veel mäletab Dohas peetud mängu Soome vastu?

Olen ma ainuke, kellele Rasmus Peetsoni väga hea mäng (võrreldes teistega) silma jäi?
Aga   •
(178.62.8.***)
Arbeiter oleks väga ründava stiiliga..

OTSEPILT: Viimsi ja Tartu mängivad Coolbet saaliliigas pronksi nimel  (teine poolaeg!)