Artur Pikk uue koduklubi särgis. Foto: Opole Odra / Facebook

Äsja Poola esiliigaklubi Opole Odraga lepingu sõlminud Artur Pikk lõi kohe esimeses kontrollmängus värava ja aitas meeskonna võidule.

Odra valmistub praegu hooaja jätkumiseks ning mängus esiliigas kaheksandat kohta hoidva GKS Katowicega avas Pikk 21. minutil skoori, kui jooksis keskväljalt lahti mängitud karistuslöögi järel kiirelt vasturünnakule ja saatis täpse löögiga palli väravasse. Vastased viigistasid 83. minutil, aga 87. minutil lõi slovakk Michal Klec ikkagi Odra 2:1 võiduvärava.

Treeningmängule kohaselt mängiti kahel poolajal eri koosseisudega, Pikk tegi seega kaasa esimesed 45 minutit. Poola esiliigas läheb hooaeg edasi 11. veebruaril, enne seda jõuab Opole klubi pidada veel hulga kontrollmänge, millest järgmine toimub nädala pärast Poola teise liigasse kuuluva Jastrzebiega.

Liigatabelis ollakse 18 vooru järel tagantpoolt neljandal ehk 15. real. Pausilt naaseb Odra 11. veebruaril, kui vastaseks on Matvei Igoneni tööandja Bielso-Biala Podbeskidzie, kes hoiab tabelis seitsmendat kohta.

Hollandi kõrgliigas juhtis Utrecht kodus Feyenoordi vastu peaaegu terve mängu, aga 90. minutil suutis tabeliliider siiski 1:1 viigistada. Utrecht on tabelis seitsmendal real. Belgias kirjutas Zulte-Waregem tabelisse hooaja neljanda võidu, alistades kodus 2:0 Mecheleni ja kerkides 16. tabelipulgale. Rocco Robert Shein ja Kevor Palumets vastavalt Utrechti ja Zulte koosseisu seekord ei kuulunud.