Viimaste duellis võttis favoriit kindla, aga napi võidu (0)

Pärnu Linnameeskond alistas koduväljakul Premium liiga 22. vooru raames liiga punase laterna Rakvere Tarva 2:1.

Pärnu Rannastaadionil toimunud kohtumine algas kodumeeskonna domineerimisega, kuid külalised Rakverest tulid kiiresti mängu sisse. Mänguskoor avati 24. minutil, kui Toomas Pent leidis keskväljalt suurepärase sööduga Tarva kaitsjate vahelt üles Kristen Saartsi. Ründajal ei olnud probleeme pall Sander Susi seljataha toimetamisega - 1:0.

Avapoolajal oli Tarval erakordselt palju standardolukordasid, kuid neid ära ei osatud kasutada ja ohtlikke võimalusi tekitada. Nii mindigi puhkepausile pärnakate minimaalses eduseisus.

Teise poolaja algus oli vastand esimesele, sest innukamalt tuli peale Tarvas, kuid Linnameeskond kogus end ja ei lasknud Tarval end üllatada. Seis püsis kaua 1:0 ning mida rohkem aeg lõpuvile suunas tiksus, seda enam hakkas Rakvere võtma riske.

Pärnakatel tekkis mitu suurepärast võimalust lüüa 2:0, kuid nende realiseerimine jättis soovida. 70. minutil lõpuks saadi kätte see, mis taheti - suurendati eduseis kahe väravaliseks. Värav oli sarnane esimesele, kuid seekord olid arhidektideks vahetusest sekkunud Rauno Tutk ja Rando Leokin. Kaksikvendadest Rando alustas algkoosseisus ja sai tasutud väravaga.

Rakvere küll püüdis, aga ebaõnnestunult. Lõpuks jõuti sihile, aga liiga hilja - kaks minutit enne normaalaja lõppu tõi Alari Aunapuu madal kauglöök tabloole lõppskoori 2:1.

Mängu parim - Kristen Saarts

Lisaks väravale oli Pärnu Linnameeskonna ründaja pidevalt pildis meeskonna rünnaku üles ehitamisel. Tal endal kindlad väravavõimalused peale ühe puudusid, kuid kaaslastele ta neid tekitada suutis.

Pärnu Linnameeskond - Rakvere JK Tarvas  2:1 (1:0)