Volkovi duubel oli Paidele liiast (lisatud pildigalerii) (5)

Aleksandr Volkovi kaks väravat aitasid alistada raskustes vaevleval Sillamäe Kalevil Paide Linnameeskonna.

Avapoolaeg algas mõlema meeskonna jaoks nii väljakut kui ka üksteist kompides. Võrdselt paistis välja ka mõlema meeskonna ründesoov, kuigi Sillamäe võttis asja isegi veidi riskantsemalt.

Palju võimalusi avapoolaeg ei pakkunud, küll nähti aga vigu ning kollaseid kaarte. Karistada said nii Daniil Ratnikov, Dmitri Kovtunovitš, Aleksei Jepifanov ja Nikita Novopašin. Mõlemal meeskonnal oli poolaja peale üks väravavõimalus, kuid mõlemal korral särasid nii Aleksandr Starodubtsev ning Magnus Karofeld, kes oma meeskonna kiipritena seisu nullil hoidsid.

Teine poolaeg oli aga mänguliselt teravam, rohkem paistis ründamisega silma Sillamäe. Avavärav sündis siiski ootamatult: 64. minutil eksis Alger Džumadil tagasisöödul, lükates selle just Volkovile ette, kes Karofeldiga silmitsi saades ei eksinud.

Seejärel asus Paide agaramalt viigikolli jahtima: kaitsesse jäeti kolm meest ning tehti ka kolmikvahetus, kust sekkusid väravajahile nii Henri Hanson, Andre Järva kui ka Martin Mägi.

Täna ei olnud Paidel aga Volkovile vasturohtu: mees sai 84. minutil vasakult äärelt söödu, liikudes palliga keskele ning vajutades mänguvahendi külma kõhuga Karofeldi tahanurka.

Rohkem väravaid mängus ei sündinud ning tasuks siit Sillamäele kindlasti vajalik 2:0 võit. Murekohaks oli sadamalinlastele kaks sunnitud vahetust, kui avapoolajal pidi mängu katkestama Aleksandr Ivanjušin ning teisel poolajal ei suutnud enam mängu jätkata Daniil Ratnikov.

Mängu parim - Aleksandr Volkov

Näitas teisel poolajal head realiseerimist ning klassi. Oli teise värava sündimise hetkeks saanud kätte enesekindluse, mis andis kogu koduvõistkonnale tugevalt indu juurde. Oli lähedal ka kübaratrikile, kuid kolme väravat seekord enda nime taha ei saanud.