Zahovaiko: ootamatu algus ja lõpptulemus, mul ei ole sõnu (7)

Vjatšeslav Zahovaiko. Foto: Liisi Troska

Paide Linnameeskonna peatreener Vjatšeslav Zahovaiko oli pärast tänast 0:6 kaotust väga löödud ja ütles, et tal pole sõnu.

"Minu jaoks täiesti ootamatu algus ja uskumatu lõpptulemus. Pean mängu uuesti üle vaatama, sest ma ei saa aru, mis täpselt juhtus. Mul ei ole hetkel sõnu," kommenteeris Zahovaiko Soccernet.ee-le.

"Võimalik, et eksisime koosseisuvalikuga ja mänguplaaniga. [Oleksandr] Suhharovil olid väikesed tervisemured ja ta tõenäoliselt ei olnud sajaprotsendiliselt valmis mängima, pidin ta teiseks poolajaks välja võtma."

"Kolm esimest väravat ehitasime endale väga lohaka mänguga ise. Teisel poolajal üritasime 3-4-3 formatsiooniga mängu tagasi tulla, aga psühholoogiliselt oli esimese poolaja nokdaunist raske toibuda. Jätsime taha kolmese kaitseliini ja püüdsime läbi äärte jõudu lisada. Poisid üritasid küll, aga midagi välja ei tulnud. Flora oli täna üleminekutes väga hea ja me ei suutnud neid pidurdada."

Läksime teisele poolajale 3 kaitsega...
Nagu tõsiselt? kaotad esimese poolaja räigelt ja siis lähed rahulikult florale 3 kaitsega peale w :D ega sul mingid messid ja neymarid seal ees ei ole
7227   •
(86.110.43.***)
Seis on tänaseks selline, et Liotti tase pole siiski piisav, et meeskonda mãngus vajalikel hetkedel nn "tassida".Teiseks on mehe mureks keelebarjäär.Neljases kaitseliinis oli Paidel täna vaikus, mis on mure koht.Siiski et kaitse pûsiks siis on vaja kaitseliini ûjte liidrit,kes teeb häält ning juhendab tervet kaitseliini ning samuti abistab poolkaitsjaid positsioneeringul ning meeste markeerimisega.Sellega ühel pool.Teine murekoht on selge mänguisu ning mänguks valmisolek.Algusminutitel oki koheselt nãha Paide poole pealt, et osad mehed olid just voodist tõusnud ning aktiivsus kaitses ja rünnakus oli olematu.Meeskond on valmis tegema hâid mänge ning samuti ka mänge domineerima.Takistuseks minu silmis on see, et kaitseliinis vaja nn "ISA". Osaliselt liider ning samuti kogemusega venda, kes aeg-ajalt avab suu ja äratab üles vennad, kes mängule tulid teki ja padjaga.Et näha Paidet hooaja lõpus võitlemas 4 koha peale on vaja ka ees pisut teravust.Seda seal kahjuks pole,äärtel on inividuaalselt tugevad mehed, kuid vanakooli finisher on ülevalt puudu,ehk Karu tervenemisel see pisut muutub, kuid teame, et mees pole kindlasti 90 minuti mees.Ehk siis selle mängu kokkuvõtteks ja üleüldiseks eduks on vaja kaitseliinis muutatusi teha ning rûnnakul vaja kas mehed pilvedelt alla tuua(Flora täna seda osaliselt tegi) või vaja mehi pisut positsiooniliselt muuta.Eks see ja ûlejäänud detailid jäävad peatreeneri teha,kuid see on minu seisukoht.Soovin Paide kuttidele edu ning jaksu, sest minna on veel kõvasti.
(2001:1530:1010:3e6f:c1.***)
Eelmainitud kaitseliini "isaks" sobib nagu valatult üks mees, ainuke, keda Eesti jalgpallis üldse "Isaks" saab kutsuda - härra Aivar Pohlak