Zakaria klass otsustas Levadia saatuse (hinda mängijaid!) (6)

Päevakangelane Gruusiast. Foto: Gertrud AlatareJalgpallihooaeg kodukamaral sai täna vaimustava alguse, kui võrdse heitluse järel otsustas viimastel minutitel kohtumise saatuse Florasse naasnud grusiini Zakaria Beglarišvili imevärav.

Kaheksa eelmist omavahelist kohtumist võitnud Levadia oli domineerivamaks pooleks ka esimesel poolajal kuid Mait Toomi selja taha saadetud pallid ei leidnud teed raami ja edu ei saatnud ka Flora kontrarünnakuid.

Teisel poolajal kandus initsiatiiv vahetustega Florale, kuid väravat kuskil ei paistnud ja tundus, et kõva võitlus jätkub lisaajal.

88. minutil otsustas aga Florasse naasnud grusiini Zakaria Beglarišvili geeniusehetk kohtumise saatuse - üks aasta ilusamaid väravaid sündis enne, kui aasta õieti alatagi on jõudnud.

Kuigi Levadia saatis kõik jõud ette, jõudis kohtumise teisele tabamusele lähemale Flora. Beglarišvili löögi suutis Roman Smiško tõrjuda, jätkuolukorras sai aga teda takistanud Andre Frolov läbi teise kollase kaardi käsu väljakult lahkuda.

25. veebruaril kell 19.00 Sportland Arenal (Asula 4c, Tallinn)

Tallinna FC Levadia - Tallinna FC Flora 0:1 (0:0)
87. Zakaria Beglarišvili

Hoiatused: 75. Igor Subbotin - 74. Markus Jürgenson, 88. Zakaria Beglarišvili, 90+1., 90+3. Andre Frolov
Eemaldamine: 90+3. Andre Frolov
Mänguolud: +4, pilvitu kevadine talveõhtu, kunstmuru väga heas seisukorras.