Zenjov lõi Donetski Šahtjorile värava (video!) (6)

Endine TVMK ründaja Zenjov on hooaega alustanud resultatiivselt. Foto: TVMK koduleht (arhiiv)Välismaal käisid täna neljas liigas väljakul kaheksa Eesti mängumeest. Suure võidu teenisid Aleksandr Dmitrijev ja Hönefoss, kes purustasid kodus Hoddi. Uus hooaeg on alanud Ukrainas, kus käis täna platsil ka Sergei Zenjov, kes avavoorus avas oma väravatearve.

Sergei Zenjovi ning Lvovi Karpatõ esimene vastane sellel hooajal oli Donetski Šahtjor. Hoolimata nimekast vastasest suudeti avavoorus nendega viigistada 1:1. Zenjovi 57. minuti väravale vastas Šahtjori poolt kaheksa minutit enne mängu lõppu Fernandinho.

Vaata Zenjovi löödud väravat siit!

Norra tippeligaenis käis täna eestlastest väljakul ainult Pavel Londak. Tema ja Alo Bärengrubi koduklubi Bodo/Glimti jõud käis üle Oslo Lynist numbritega 2:1. Võidupall sadeti Lyni väravavahi selja taha kaks minutit enne mängu lõppu. Eestlastest tegi Pavel Londak kaasa täismängu, Bärengrub pidi mängu aga pingilt vaatama. Eelmisel hooajal alles Adeccoligaenis mänginud Glimt tõusis võiduga viiendaks.

Norra Adeccoligaenis tegid taaskord hea mängu Aleksandr Dmitrijev ja Hönefoss BK, kes purustasid Hoddi kodus esimese poolaja väravatest 5:1. Dmitrijev seekord jalga valgeks ei saanud, aga see-eest mängis jällegi 90 minutit. Hönefoss jätkab kolmandal kohal.

Adeccoligaenis mängiv teine eestlane Artur Kotenko ja Sandness Ulfi tänaseks vastaseks oli liiga liider Odd Grenland. Ulfi väravat kaitsnud Kotenko pidi oma selja tagant välja noppima kolm palli ning tabelisse kirjutatigi 0:3 kaotus. Ulf jätkab kaheteistkümnendal kohal.

Soome Veikkausliigas jätkab liidrina Ats Purje koduklubi Turu Inter, kes mängis täna väravateta viiki Valeri Bondarenko juhendatava RoPS-iga. Platsil käinud mõlemad eestlased, Interist Purje ning RoPSist Aleksandr Kulik, tegid kaasa avavilest lõpuvileni.

Tarmo Neemelo ja MyPa pidid loovutama Veikkausliiga hõbedapositsiooni, kuna kaotasid Espoo Honkale 0:2. Neemelo tegi kaasa terve kohtumise. MyPa jätkab Soomes kolmandal kohal.