Tallinna FCI Levadia

Koduväljak
A. Le Coq Arena
Peatreener
Martin Reim
Abitreener
Vladimir Vassiljev
Abitreener
Ain Tammus
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Trevor Elhi
11.04.1993
Kaitsja
Eesti
Markus Jürgenson
09.09.1987
Kaitsja
Eesti
Robert Kirss
03.09.1994
Ründaja
Eesti
Iurii Kolomoiets
22.03.1990
Ründaja
Ukraina
Artjom Komlov
09.09.2002
Ründaja
Eesti
Artur Kotenko
20.08.1981
Väravavaht
Eesti
Kouakou Fabrice Elysee Kouadio
03.10.1990
Ründaja
CIV
Dmitri Kruglov
24.05.1984
Kaitsja
Eesti
Anton Krutogolov
05.04.2001
Kaitsja
Eesti
Brent Lepistu
26.03.1993
Poolkaitsja
Eesti
Sergei Lepmets
05.04.1987
Väravavaht
Eesti
Marko Lipp
19.03.1999
Kaitsja
Eesti
Zurab Ochigava
18.05.1995
Kaitsja
Ukraina
Karl Rudolf Õigus
05.11.1998
Ründaja
Eesti
Rasmus Peetson
03.05.1995
Poolkaitsja
Eesti
Maksim Podholjuzin
13.11.1992
Kaitsja
Eesti
Mark Oliver Roosnupp
12.05.1997
Poolkaitsja
Eesti
Oleksandr Safronov
11.06.1999
Kaitsja
Ukraina
Yurii Tkachuk
18.04.1995
Poolkaitsja
Ukraina
Bogdan Vaštšuk
04.10.1995
Ründaja
Eesti
Moorits Veering
26.12.1999
Kaitsja
Eesti
MIDA NÄGIME ESIMESTES VOORUDES?
Pikk ette (ja ise järele) | Premium liiga käivitus pauguga. Millised on esimesed järeldused?
Katseajal endine kihlveopettur mängib koos ekskoondislastega Tarmo Rüütli käe all
ESILIIGA TELEMÄNG
Nädala tipud: üllatused, ähvardus, lõpetaja, rekordimees
TULEVIK - LEVADIA
TRANS - FLORA
ÜLLATUS TARTUS
SILM PEALE! ON TAGASI
Ebaõnnestumised tõid elukutselise kohtuniku Kristo Tohveri maa peale: sain aru, et ma pole maailma naba
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
3
3
0
0
6:1
9
2.
Tallinna FC Flora
3
2
1
0
6:3
7
3.
Paide Linnameeskond
3
2
0
1
11:3
6
4.
Nõmme Kalju FC
3
2
0
1
4:2
6
5.
JK Tallinna Kalev
3
1
1
1
4:9
4
6.
Tartu JK Tammeka
3
1
1
1
2:3
4
7.
Viljandi JK Tulevik
3
1
0
2
4:6
3
8.
Tallinna JK Legion
3
1
0
2
3:6
3
9.
JK Narva Trans
3
0
1
2
3:5
1
10.
FC Kuressaare
3
0
0
3
0:5
0
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • L, 13.00 Flora - Kalev (Premium liiga)
  • L, 16.00 Pärnu Vaprus - Vändra (Esiliiga)
  • L, 19.00 Legion - Tammeka (Premium liiga)
  • P, 13.00 Tulevik - Kalju (Premium liiga)
  • P, 19.00 Flora - Vaprus (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
9
Tallinna FC Flora
7
Paide Linnameeskond
6
Nõmme Kalju FC
6
JK Tallinna Kalev
4
Tartu JK Tammeka
4
Viljandi JK Tulevik
3
Tallinna JK Legion
3
JK Narva Trans
1
FC Kuressaare
0
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK