Viljandi JK Tulevik

Koduväljak
Viljandi linnastaadion
Peatreener
Sander Post
Abitreener
Rait Oja
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Martin Allik
13.08.1994
Kaitsja
Eesti
Jude Joseph Catlin Barrow
11.12.2000
Poolkaitsja
UK
Marco Budic
20.02.2000
Kaitsja
Austria
Jeremiah Jan Dabrowski
26.09.1995
Kaitsja
Prantsuse
Mark Edur
11.12.1998
Kaitsja
Eesti
Galaye Gueye
11.05.2001
Kaitsja
Senegal
Gerdo Juhkam
19.06.1994
Kaitsja
Eesti
Sander Kapper
08.12.1994
Ründaja
Eesti
Kristjan Kask
05.07.1999
Poolkaitsja
Eesti
Nikita Komissarov
25.04.2000
Ründaja
Eesti
Tanel Lang
15.08.1995
Poolkaitsja
Eesti
Matheas Madik
08.06.2001
Väravavaht
Eesti
Pavel Marin
14.06.1995
Ründaja
Eesti
Karl-Romet Nõmm
04.01.1998
Väravavaht
Eesti
Herol Riiberg
14.04.1997
Ründaja
Eesti
Alex Roosalu
04.05.1999
Kaitsja
Eesti
Kaimar Saag
05.08.1988
Ründaja
Eesti
Gustav-Hendrik Seeder
29.11.2000
Kaitsja
Eesti
Jonas Tossou
14.02.2002
Ründaja
Benin
Herbert Velleste
17.01.2001
Poolkaitsja
Eesti
MIDA NÄGIME ESIMESTES VOORUDES?
Pikk ette (ja ise järele) | Premium liiga käivitus pauguga. Millised on esimesed järeldused?
Katseajal endine kihlveopettur mängib koos ekskoondislastega Tarmo Rüütli käe all
ESILIIGA TELEMÄNG
Nädala tipud: üllatused, ähvardus, lõpetaja, rekordimees
TULEVIK - LEVADIA
TRANS - FLORA
ÜLLATUS TARTUS
SILM PEALE! ON TAGASI
Ebaõnnestumised tõid elukutselise kohtuniku Kristo Tohveri maa peale: sain aru, et ma pole maailma naba
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
3
3
0
0
6:1
9
2.
Tallinna FC Flora
3
2
1
0
6:3
7
3.
Paide Linnameeskond
3
2
0
1
11:3
6
4.
Nõmme Kalju FC
3
2
0
1
4:2
6
5.
JK Tallinna Kalev
3
1
1
1
4:9
4
6.
Tartu JK Tammeka
3
1
1
1
2:3
4
7.
Viljandi JK Tulevik
3
1
0
2
4:6
3
8.
Tallinna JK Legion
3
1
0
2
3:6
3
9.
JK Narva Trans
3
0
1
2
3:5
1
10.
FC Kuressaare
3
0
0
3
0:5
0
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • L, 13.00 Flora - Kalev (Premium liiga)
  • L, 16.00 Pärnu Vaprus - Vändra (Esiliiga)
  • L, 19.00 Legion - Tammeka (Premium liiga)
  • P, 13.00 Tulevik - Kalju (Premium liiga)
  • P, 19.00 Flora - Vaprus (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
9
Tallinna FC Flora
7
Paide Linnameeskond
6
Nõmme Kalju FC
6
JK Tallinna Kalev
4
Tartu JK Tammeka
4
Viljandi JK Tulevik
3
Tallinna JK Legion
3
JK Narva Trans
1
FC Kuressaare
0
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK