Tartu JK Tammeka

Koduväljak
Tartu Tamme staadion
Peatreener
Kaido Koppel
Abitreener
Siim Valtna
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Kevin Aloe
07.05.1995
Kaitsja
Eesti
Kevin Anderson
10.11.1993
Kaitsja
Eesti
Igor Dudarev
12.08.1993
Kaitsja
Venemaa
Mihkel Järviste
28.05.2000
Poolkaitsja
Eesti
Martin Jõgi
05.01.1995
Ründaja
Eesti
Joonas Kartsep
13.11.1997
Poolkaitsja
Eesti
Carl Kaiser Kiidjärv
05.12.2001
Väravavaht
Eesti
Tristan Koskor
28.11.1995
Ründaja
Eesti
Reio Laabus
14.03.1990
Poolkaitsja
Eesti
Dominic Laaneots
16.06.2001
Poolkaitsja
Eesti
Daaniel Maanas
05.01.2000
Kaitsja
Eesti
Andre Paju
05.01.1995
Poolkaitsja
Eesti
Karl Johan Pechter
02.03.1996
Väravavaht
Eesti
Mart Paul Preiman
01.05.1997
Ründaja
Eesti
Sten Reinkort
29.04.1998
Ründaja
Eesti
Mikhail Slashchev
21.06.1997
Kaitsja
Vene
Alfred Tammiksaar
09.11.2002
Kaitsja
Eesti
Tauno Tekko
14.12.1994
Poolkaitsja
Eesti
Ats Toomsalu
17.08.2002
Kaitsja
Eesti
Artur Uljanov
25.03.1999
Poolkaitsja
Eesti
Karl Vaabel
25.08.1997
Väravavaht
Eesti
Patrick Genro Veelma
15.04.2002
Ründaja
Eesti
KUIDAS KÄIVAD KOKKU PAAST JA TIPPJALGPALL?
Ramadaan Premium liigas.
Miks alati tema?
VÄLISMAA
TIPNERI KARIKAS
UNITED JÄI PÕHIMEHEST ILMA
Nõmme Unitedi vägevat debüütvõitu varjutas esiründaja tõsine vigastus  (video olukorrast!)
BUNDESLIGA
MIDA NÄGIME ESIMESTES VOORUDES?
Pikk ette (ja ise järele) | Premium liiga käivitus pauguga. Millised on esimesed järeldused?
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
3
3
0
0
6:1
9
2.
Tallinna FC Flora
3
2
1
0
6:3
7
3.
Paide Linnameeskond
3
2
0
1
11:3
6
4.
Nõmme Kalju FC
3
2
0
1
4:2
6
5.
JK Tallinna Kalev
3
1
1
1
4:9
4
6.
Tartu JK Tammeka
3
1
1
1
2:3
4
7.
Viljandi JK Tulevik
3
1
0
2
4:6
3
8.
Tallinna JK Legion
3
1
0
2
3:6
3
9.
JK Narva Trans
3
0
1
2
3:5
1
10.
FC Kuressaare
3
0
0
3
0:5
0
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • L, 13.00 Flora - Kalev (Premium liiga)
  • L, 16.00 Pärnu Vaprus - Vändra (Esiliiga)
  • L, 19.00 Legion - Tammeka (Premium liiga)
  • P, 13.00 Tulevik - Kalju (Premium liiga)
  • P, 19.00 Flora - Vaprus (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
9
Tallinna FC Flora
7
Paide Linnameeskond
6
Nõmme Kalju FC
6
JK Tallinna Kalev
4
Tartu JK Tammeka
4
Viljandi JK Tulevik
3
Tallinna JK Legion
3
JK Narva Trans
1
FC Kuressaare
0
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK