Tartu JK Tammeka

Koduväljak
Tartu Tamme staadion
Peatreener
Kaido Koppel
Abitreener
Siim Valtna
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Kevin Aloe
07.05.1995
Kaitsja
Eesti
Kevin Anderson
10.11.1993
Kaitsja
Eesti
Igor Dudarev
12.08.1993
Kaitsja
Venemaa
Mihkel Järviste
28.05.2000
Poolkaitsja
Eesti
Martin Jõgi
05.01.1995
Ründaja
Eesti
Joonas Kartsep
13.11.1997
Poolkaitsja
Eesti
Carl Kaiser Kiidjärv
05.12.2001
Väravavaht
Eesti
Tristan Koskor
28.11.1995
Ründaja
Eesti
Reio Laabus
14.03.1990
Poolkaitsja
Eesti
Dominic Laaneots
16.06.2001
Poolkaitsja
Eesti
Daaniel Maanas
05.01.2000
Kaitsja
Eesti
Andre Paju
05.01.1995
Poolkaitsja
Eesti
Karl Johan Pechter
02.03.1996
Väravavaht
Eesti
Mart Paul Preiman
01.05.1997
Ründaja
Eesti
Sten Reinkort
29.04.1998
Ründaja
Eesti
Mikhail Slashchev
21.06.1997
Kaitsja
Vene
Alfred Tammiksaar
09.11.2002
Kaitsja
Eesti
Tauno Tekko
14.12.1994
Poolkaitsja
Eesti
Ats Toomsalu
17.08.2002
Kaitsja
Eesti
Artur Uljanov
25.03.1999
Poolkaitsja
Eesti
Karl Vaabel
25.08.1997
Väravavaht
Eesti
Patrick Genro Veelma
15.04.2002
Ründaja
Eesti
TASKUHÄÄLINGU VÄRSKE OSA
Pikk ette (ja ise järele) | Eesti klubidele langes sülle üle ootuste hea euroloos
EUROOPASSE!
VÄLISMAA
PREMIUM LIIGA
SILM PEALE!
Kristjan Kask: mul pole piisavalt palju väravaid, pean endalt rohkem nõudma ja rohkem lööma
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FC Flora
16
14
1
1
43:11
43
2.
Nõmme Kalju FC
16
10
2
4
31:10
32
3.
Paide Linnameeskond
16
10
0
6
36:20
30
4.
Tallinna FCI Levadia
16
8
4
4
38:24
28
5.
Viljandi JK Tulevik
16
8
0
8
22:28
24
6.
Tartu JK Tammeka
16
4
5
7
16:25
17
7.
JK Narva Trans
16
4
4
8
18:25
16
8.
FC Kuressaare
16
4
3
9
15:29
15
9.
Tallinna JK Legion
16
3
4
9
9:23
13
10.
JK Tallinna Kalev
16
2
3
11
8:41
9
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused on toimunud Eesti meistriliiga klubides!

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • T, 18.30 Hiiumaa - Keila (karikavõistlused)
  • K, 17.00 Eesti - Läti (naiste maavõistlus)
  • K, 19.00 Kalev - United (karikavõistlused)
  • N, 19.00 Tammeka U21 - Järve (Esiliiga)
  • R, 19.30 Tammeka - Flora (Premium liiga)
  • L, 14.00 Vaprus - Kalju (naiste meistriliiga)
  • L, 19.00 Tulevik - Paide (Premium liiga)
  • P, 19.00 Trans - Kalev (Premium liiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FC Flora
43
Nõmme Kalju FC
32
Paide Linnameeskond
30
Tallinna FCI Levadia
28
Viljandi JK Tulevik
24
Tartu JK Tammeka
17
JK Narva Trans
16
FC Kuressaare
15
Tallinna JK Legion
13
JK Tallinna Kalev
9
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK