Nõmme Kalju FC

Koduväljak
Hiiu kunstmurustaadion
Peatreener
Marko Kristal
Abitreener
Sergei Terehhov
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Kirill Aleksandr Antonov
11.04.2003
Kaitsja
Eesti
Vladimir Avilov
10.03.1995
Kaitsja
Eesti
Pedro Victor Calil Sandoval
21.03.1993
Kaitsja
Brasiilia
Odilavio Jose Da Silva Albuquerque
23.07.1996
Ründaja
Brasiilia
Jevgeni Demidov
11.02.2000
Poolkaitsja
Eesti
Vladyslav Khomutov
04.06.1998
Ründaja
Ukraina
Peeter Klein
28.01.1997
Ründaja
Eesti
Aleksandr Kulinitš
24.05.1992
Kaitsja
Eesti
Andriy Markovych
25.06.1995
Kaitsja
Ukraina
Marko Meerits
26.04.1992
Väravavaht
Eesti
Amir Natkho
09.07.1996
Poolkaitsja
Venemaa
Kaspar Paur
16.02.1995
Poolkaitsja
Eesti
Henri Perk
14.10.1999
Väravavaht
Eesti
Sander Puri
07.05.1988
Poolkaitsja
Eesti
Kristjan Rattasepp
30.04.2002
Kaitsja
Eesti
Andreas Raudsepp
13.12.1993
Kaitsja
Eesti
Mikk Reintam
22.05.1990
Kaitsja
Eesti
Igor Subbotin
26.06.1990
Poolkaitsja
Eesti
Deniss Tjapkin
30.01.1991
Poolkaitsja
Eesti
Kaarel Usta
03.11.1999
Poolkaitsja
Eesti
Aleksandr Volkov
11.10.1994
Ründaja
Eesti
MIDA NÄGIME ESIMESTES VOORUDES?
Pikk ette (ja ise järele) | Premium liiga käivitus pauguga. Millised on esimesed järeldused?
Katseajal endine kihlveopettur mängib koos ekskoondislastega Tarmo Rüütli käe all
ESILIIGA TELEMÄNG
Nädala tipud: üllatused, ähvardus, lõpetaja, rekordimees
TULEVIK - LEVADIA
TRANS - FLORA
ÜLLATUS TARTUS
SILM PEALE! ON TAGASI
Ebaõnnestumised tõid elukutselise kohtuniku Kristo Tohveri maa peale: sain aru, et ma pole maailma naba
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
3
3
0
0
6:1
9
2.
Tallinna FC Flora
3
2
1
0
6:3
7
3.
Paide Linnameeskond
3
2
0
1
11:3
6
4.
Nõmme Kalju FC
3
2
0
1
4:2
6
5.
JK Tallinna Kalev
3
1
1
1
4:9
4
6.
Tartu JK Tammeka
3
1
1
1
2:3
4
7.
Viljandi JK Tulevik
3
1
0
2
4:6
3
8.
Tallinna JK Legion
3
1
0
2
3:6
3
9.
JK Narva Trans
3
0
1
2
3:5
1
10.
FC Kuressaare
3
0
0
3
0:5
0
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • L, 13.00 Flora - Kalev (Premium liiga)
  • L, 16.00 Pärnu Vaprus - Vändra (Esiliiga)
  • L, 19.00 Legion - Tammeka (Premium liiga)
  • P, 13.00 Tulevik - Kalju (Premium liiga)
  • P, 19.00 Flora - Vaprus (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
9
Tallinna FC Flora
7
Paide Linnameeskond
6
Nõmme Kalju FC
6
JK Tallinna Kalev
4
Tartu JK Tammeka
4
Viljandi JK Tulevik
3
Tallinna JK Legion
3
JK Narva Trans
1
FC Kuressaare
0
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK