Tallinna JK Legion

Koduväljak
Kadrioru staadion
Peatreener
Denis Belov
Abitreener
Azat Ziyazov
Abitreener
Oleg Komissarov
Nimi
Sünniaeg
Positsioon
Kodakondsus
Rejal Alijev
14.06.1989
Ründaja
-
Artjom Artjunin
24.01.1990
Kaitsja
Eesti
Jevgeni Baranov
16.08.2000
Kaitsja
Eesti
Semen Beliakov
19.01.1999
Ründaja
Vene
Maksim Gussev
20.07.1994
Ründaja
Eesti
Giorgi Gvinashvili
02.08.1997
Poolkaitsja
Gruusia
Dmitri Kovtunovitš
11.05.1991
Kaitsja
Eesti
Artem Levizi
02.03.1993
Väravavaht
Venemaa
Maksim Lipin
17.03.1992
Ründaja
Eesti
Pavel Londak
14.05.1980
Väravavaht
Eesti
Nikolay Mashichev
05.12.1988
Poolkaitsja
Eesti
Kirill Nesterov
21.07.1989
Ründaja
Venemaa
Eduard Orehov
06.12.1989
Väravavaht
Määratlemata
Artur Šarnin
19.07.2000
Kaitsja
Eesti
Marek Šatov
10.07.1993
Ründaja
Eesti
Andrei Sidorenkov
12.02.1984
Kaitsja
Eesti
German Šlein
28.03.1996
Poolkaitsja
Eesti
Stefan Tšendei
13.05.1994
Poolkaitsja
Eesti
German Ussov
26.08.1997
Kaitsja
Eesti
Kirill Vinogradov
05.06.1992
Poolkaitsja
Määratlemata
Denis Vnukov
01.11.1991
Poolkaitsja
Eesti
Aleksandr Volodin
29.03.1988
Kaitsja
Määratlemata
Vsevolod Zassuhhin
16.01.1999
Kaitsja
Eesti
KUIDAS KÄIVAD KOKKU PAAST JA TIPPJALGPALL?
Ramadaan Premium liigas.
Vigastada saanud Manucho jookseb enne ülitähtsaid mänge ajaga võidu
TIPNERI KARIKAS
UNITED JÄI PÕHIMEHEST ILMA
Nõmme Unitedi vägevat debüütvõitu varjutas esiründaja tõsine vigastus  (video olukorrast!)
BUNDESLIGA
KOHUSTUSLIK KIRJANDUS
3 juhtumit staadionifännide asendamisest Saksamaal, Lõuna-Koreas ja Eestis
MIDA NÄGIME ESIMESTES VOORUDES?
Pikk ette (ja ise järele) | Premium liiga käivitus pauguga. Millised on esimesed järeldused?
SOCCERNET TV
RISTNURK
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
Tallinna FCI Levadia
3
3
0
0
6:1
9
2.
Tallinna FC Flora
3
2
1
0
6:3
7
3.
Paide Linnameeskond
3
2
0
1
11:3
6
4.
Nõmme Kalju FC
3
2
0
1
4:2
6
5.
JK Tallinna Kalev
3
1
1
1
4:9
4
6.
Tartu JK Tammeka
3
1
1
1
2:3
4
7.
Viljandi JK Tulevik
3
1
0
2
4:6
3
8.
Tallinna JK Legion
3
1
0
2
3:6
3
9.
JK Narva Trans
3
0
1
2
3:5
1
10.
FC Kuressaare
3
0
0
3
0:5
0
VIIMASED PILDIGALERIID
SILM PEALE!

Vaata siit "Silm peale!" värsket lugu!

https://www.zone.ee/
OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee selle nädala otseülekanded:

  • L, 13.00 Flora - Kalev (Premium liiga)
  • L, 16.00 Pärnu Vaprus - Vändra (Esiliiga)
  • L, 19.00 Legion - Tammeka (Premium liiga)
  • P, 13.00 Tulevik - Kalju (Premium liiga)
  • P, 19.00 Flora - Vaprus (naiste meistriliiga)
  • KÕIK näidatud mängud ja kava on siin!

PREMIUM LIIGA TABEL
Tallinna FCI Levadia
9
Tallinna FC Flora
7
Paide Linnameeskond
6
Nõmme Kalju FC
6
JK Tallinna Kalev
4
Tartu JK Tammeka
4
Viljandi JK Tulevik
3
Tallinna JK Legion
3
JK Narva Trans
1
FC Kuressaare
0
SOCCERNETI FOORUM - FÄNNIDE KOHTUMISPAIK!

Räägi kaasa aktuaalsetel jalgpalliteemadel või muudel huvipakkuvatel teemadel! Külasta Soccernet.ee foorumit!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA ÜLEMINEKUD

Vaata, millised muutused toimusid kahe hooaja vahel Eesti meistriliiga klubides!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK