Melts ja Maar mängisid Paide eest (6)

Kas Tanel Melts liitub hoopis Paidega? Foto: Jana PiparPaide Linnameeskond mängis teist päeva järjest EJL-i jalgpallihallis treeningmängu ning kui laupäeva mängiti halliturniiril Viljandi Tulevikuga, siis pühapäeva hommikul viigistati FC Flora U21ga.

Märkimist väärib, et Paide eest tegid kaasa ka paar uut nägu - eelmise hooaja FC Infoneti duublis lõpetanud Kevin Kaivoja, Viljandi Tuleviku mängu juhtinud Karl Ivar Maar ning Infonetist lahkunud Tanel Melts. 90 minutit kirja saanud Melts sai kusjuures vähem kui 24 tundi varem 67 minutit kirja Pärnu Linnameeskonna eest.

Tulemusega 2:2 lõppenud kohtumises löödi kõik väravad avapoolajal - Paide läks esmalt Marten Metsniidu omaväravast ning Martin Kase tabamusest 2:0 juhtima, Nõmme Unitedist värskelt FC Florasse siirdunud Pavel Fedorenko ja Markus Poomi väravad tõid aga seejärel tabloole viigi.