Ronaldo värav tõi Real Madridile karika (27)

Real Madrid võitis Hispaania Karikasarja pärast Cristiano Ronaldo lisaajal löödud väravat!

Copa del Rey finaali avapoolajal suutis Real Madrid vastaste rünnakud suurepäraselt juba keskväljal lukku panna ning oli ise palju teravam, jõudes veidi enne lõppu väravale ka väga lähedale, kui Pepe posti tabas.

Teisel poolajal sai Barcelona juba oma mängu käima, kuid Iker Casillas oli Reali väravas kindlus ise, hoides oma puuri puutumatuna.

Lisaaeg algas sarnaselt kui teine poolaeg, kuid Real Madrid suutis saada mitu kiiremat rünnakut, millest ühe tulemusena saatis Cristiano Ronaldo peaga paremalt äärelt tulnud Angel Di Maria tsenderduse.

Barca ei suutnud pärast seda enam ühtegi ohtlikut pealelööki sooritada. Viimased hetked mängis Real kümnekesi, kui Di Maria teise kollase kaardi sai.

Barcelona - Real Madrid 0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
103. Cristiano Ronaldo

Eemaldamine: 120. Di Maria (Real Madrid)

(80.250.123.***)
VÕTKE VÄLJA! Pep on küll taktikaliselt ebaküps veel, vähemalt võrreldes Mourinhoga.
cyhton   •
Pepe lisa ka juurde
cyhton   •
jõudis igalepoole
klaas   •
(90.163.53.***)
RealFan: "Pep on küll taktikaliselt ebaküps veel, vähemalt võrreldes Mourinhoga."

Jah kui sulle selline jalgpall meeldib.
sanders   •
(82.131.118.***)
teisel poolajal valdas Barca palli vist mingi 75% aga kasu pole sellest midagi...hea, et Real lõpuks need sööduspetsid maapeale tagasi tõi...
Hommikut ja kus on nüüd need Barca peded.Siiamaani nutavad veel voodis? Pange tähele! CL lendab Barca samuti ja ega veel meistritiitel ei ole ka käes!
ajakirjanik   •
(88.196.238.***)
Barcal meistritiitel on ammu käes. Reali udud peavad mängima veel valencia,sevilla,villareali ja mingite ududega.
vhandta   •
(82.131.104.***)
mismõttes kus on need barca peded? :D mängu vaatasid we? sõnu pole vajagi.
jou   •
(90.191.161.***)
ei ole vaja jah, ega pallivaldamine sul mänge ei võida, mis see loeb, mitu protsenti sa palli valdad kui väravavõimalusi ikka ära ei kasuta, real kasutas ühe ära ning rohkem polnud vajagi.
Vaata nn.AJAKIRJANIK! Tiitel on siis käest,kui ka teoreetiliselt ei ole enam võimalik võita aga fakt on see,et ESIMENE tiitel läks REALILE!
Risto07   •
(193.40.193.***)
MIDA TE VEEL ÕIGUSTATE? See kui üks meeskond lükkab keskväljal oma 2 meetriseid sööte ja seeläbi palli endale hoiab - ON ILUSAM JALGPALL - kui meeskonnal, kes mängib taktikalist ilusat jalgpalli. Barcelona ei suutnud esimene poolaeg mitte midagi, täiesti null. Teisel poolajal lükkasid Xavi ja Iniesta 2kesti söötu, et Barcelona pallivaldamine ikka nendele omaselt üle 65 tõuseks ja siis rahul ollakse. Real oli kindel kogu kohtumise vältel. Ma ei ütleks, et Barcelona halvasti mängis või mängiks - aga hõisata pole ka siin midagi, nagu näete siis esimene tiitel on juba Realil. SUPER! Nüüd vaja veel CL ka finaali jõuda. Kodune tiitel on küll paraku ilmselt käest, kuna peale Reali pole Barcale La Ligas keegi ohtlik.
Risto07   •
kui meeskonnal, kes mängib taktikaliselt ilusat jalgpalli ??? *
Thierry Henry   •
(90.191.86.***)
no kes see enam mingi ilusa jalgpalli peale mõtleb...
loeb tulemus, real lükkas väga ilusti minu arust ;)
hastamanana   •
(193.40.10.***)
Kui peate ilusaks jagpalliks ainult seda Barca söödu lükkamist, siis mingi vaadatke parem, kuids soojendustel sööduga sooja tehakse, tõenäoliselt väga ilus jalgpall teie jaoks. Kui tulla eilse mängu juurde, siis real mängis väga ilusat ja agresiivset jalgpalli, mille tulemusena lõid ka oluliselt rohkem võimalusi Barca ja võitsid ka õigustatult karika.
RealFan   •
Tulles tagasi Pepi ja Mou võrdluse juurde, siis tegelikult müts maha Pepi ees, et niivõrd väheste kogemustega on suutnud Barcelona panna mängima nii. Kuid Pep taktikaliselt jääb Mourinhole kõvasti alla, seda näitasid ka vahetused, mida Pep tegi alles vist esimese lisaaja lõpus (võin eksida)? Ja Keita ilmselt polnud ka see õige mees, keda tuua sellises olukorras.

Lõppude lõpuks on ilu vaataja silmades =)
Kaimar   •
(217.159.162.***)
Mina Real Madridi fänn: lõpuks barca murtud, vägahea tunne on, et barca lõpuks realile jälle murdus. Jälle tõestas Ronaldo, et on enda hinda väärt ja on ilmselgelt meeskonna liider koos Casillasega.
lolololololooll   •
(217.159.131.***)
Kui Real lisaajal saab mingi 1-0 võidu, siis kohe jutt lahti et Mou kuningas ja Real parim. Kui Barca 5-0 või 6-2 Reali alandab siis on et ah mõtetu meeskond, koguaeg suluseisus ja kohtunikud soosivad.
Pealegi oli see ainult mingi Hispaania karikas, mis midagi ei määra. Krt Reali mehed võivad selle karika oma kuradi laste kätte mängida viia.
Brass   •
(80.239.242.***)
lololololll sa oled ikka päris loll! Igavaks muutus juba et ainult Barca võidab:D Paras neile raisk!!!! Aga kaotasin kihlveokontoris sellepärast :D Panus BArca peal oli :D:D
Nonii   •
(80.235.65.***)
Pooled El Clasicod läbi ! :)
Real 1 võit, 1 viik ( mängivad omamängu , löövad vähemalt ühegi ära ja sellest piisab )
Barca 1 viik, 1 kaotus ( viik maitses arvatavasti ka nagu kaotus, kuna ebaõiglane penalti anti ja mängiti enamuses tõkk aega niiet Barca puhas sitt old kokkuvõttes )
vhandta   •
(85.253.89.***)
mismõttes real mängib oma mängu :D kui real mängiks oma mängu siis saaksid nad uuesti 5-0
RealFan   •
To lolololololooll

Minu arust pole keegi Barcelonat väga räigelt maha teinud. Ma ise ütlesin, et Pep on taktikaliselt ebaküps. Ma ei usu, et ma eksisin. Aga kuna Real võitis karika, siis see midagi ei tähenda. Aga paistab, et sulle tähendas see palju...
sd   •
(62.65.60.***)
Mis te räägite et teine poolaeg aint pallivaldamisprotsent, võimalusi nägite?? Barca surus neid 20 minti, Real peksis vaid pikka palli ja Iker muidugi oli super väravas, lisaajal väsiti ära ja kontraga karistati ära ja oligi kogu moos, ise küll Barca pooldaja, kuid see kaotus väga kibedalt ei maitse, rohkem olidki lootused La Liga ja CLi peal, tulevad põnevad mängud!