Kauber tegi Soomes debüüdi, Kallaste hooaeg jätkub edukalt (1)

Soome esiliigas tegi debüüdi Kevin Kauber, kes Ekenase AC Oulu vastu 1:1 viigini aitas. Võidukalt jätkus hooaeg Poolas Ken Kallaste jaoks.

Alles mõne päeva eest Walesi meisterklubi The New Saintsi Ekenase vastu vahetanud Kauber sekkus Oulus mängu teiseks poolajaks ja juba 47. minutil lõi Ekenas värava. Paraku võiduks sellest ei piisanud, sest Oulu suutis peagi viigistada. Tabelis jätkab Ekenas 32 punktiga esikohal, mängu vähem pidanud HIFK kaotab kolme punktiga.

Poola kõrgliiga neljandas voorus sai teise järjestikuse võidu Ken Kallaste tööandja Kielce Korona, kui kodus alistati 2:1 Wroclawi Slask. Kallaste tegi kaasa traditsioonilise täismängu ja aitas Koronal viiendaks tõusta.

Norra kõrgliigas ei saanud jätkuvalt hooaja esimest mängu kirja Enar Jääger, kes vaatas pingilt, kuidas Oslo Valerenga kaotas võõrsil 0:1 Haugesundile. Haugesund jätkab tabelis 34 punktiga kolmandal real, Valerenga on 24 punktiga üheksas.