Kauberi esimene kodumäng osutus võidukaks (0)

Kevin Kauber sekkus vahetusest just Dean Ebbe asemele. Foto: TNS

Noor Eesti ründaja Kevin Kauber pidas reede õhtul oma esimese matši oma uue koduklubi The New Saints FC koduväljakul, kui Walesi kõrgliigas alistati 3:0 Bangor City.

Põhihooaja võitnud TNS ei jätnud põhihooaja kolmandale meeskonnale võimalustki, kui teisel poolajal teine käik sisse pandi ja kolm vastuseta väravat löödi. Kevin Kauber sekkus mängu vahetusest 85. minutil teise talvise täienduse Dean Ebbe asemele. Seis oli tol hetkel veel 2:0.

Kaks vooru tagasi poolitati Walesi kõrgliiga - ülemised kuus mängivad viimased voorud omavahel ja alumised kuus omavahel, kuid punktiseise ei nullitud. Seetõttu on The New Saintsi edu Bala Towni ees koguni 14 punkti.