Koondisepausilt naasnud Anier skooris taas (Lahti tõusis teiseks!) (0)

Foto. Veikaussliga Twitter

Eesti koondise ründaja Henri Anier lõi oma hooaja neljanda värava, kui aitas oma koduklubi FC Lahti 4:2 võiduni Hindrek Ojamaa tööandja Jyväskyla üle.

Eelnevas kahest mängus 0:1 kaotusega leppinud Lahti läks võõrsil tabeli viimase vastu juba üheksandaks minutiks 2:0 juhtima, kuid 14. minutil lõid võõrustajad ühe värava tagasi. Lahti 2:1 eduseis püsis tablool 73. minutini, kui Anier lõi skooriks 3:1. Järgneva kuue minutiga lõid mõlemad meeskonnad veel ühe värava. Anier vahetati välja 80. minutil. Ojamaa viibis platsil kogu kohtumise

PS Kemi alistas võõrsil Rovaniemi tänu 23. minuti väravale 1:0. Sergei Mošnikov ja Marek Kaljumäe tegid kaasa kõik 90 minutit, Kaljumäe sai 42. minutil ka kollase kaardi.

Tabelis tõusis Lahti täna Interiga 2:2 viigi teinud Ilvesist mööda teisele kohale. Kemi on kümnes ja JJK jätkuvalt viimane. 11. kohal olevast HIFK-ist lahutab neid viis silma.