Saag leppis Torshavni derbis viigiga, kaks penaltit jäeti kasutamata (0)

Fääri saarte kõrgliiga kolmandas voorus peeti maha tuline Torshavni derbi - Gundadaluri staadionit jagavad B36 ja HB tegid 1:1 viigi.

Tänavuseks hooajaks B36-ga liitunud endine Eesti koondise ründaja Kaimar Saag (29) alustas põhikoosseisus ning tema tiimi start põhimõttelisele lahingule oli hea - avapoolaeg võideti Meinhard Olseni väravast 1:0.

Teisel poolajal ei läinud asjad aga enam nii hästi. 49. minutil jättis Saagi meeskonnakaaslane Roaldur Jakobsen penalti realiseerimata. Sama ajal ei vandunud riigi läbi aegade edukaim klubi HB alla ja 53. minutil jõudsid nad 1:1 viigini. 64. minutil vahetati Saag pingile ning rohkem väravaid mängus ka ei löödud. Seejuures veel 85. minutil oli Olsenil kasutada penalti, ent avaväravaautor eksis penaltipunktil sarnaselt Jakobsenile. Huvitava faktina määras mõlemad penaltid matši esialgne neljas kohtunik, kes vahetas 27. minutil peakohtuniku vigastuse tõttu viimasega kohad.

Liigatabelis jätkab B36 nelja punktiga neljandal kohal, HB on kehvema väravate vahega kohe nende selja taga. Tabelit juhib üheksa silmaga KI. Kui HB on 22 tiitliga Fääri saarte ajaloo edukaim tiim, siis B36 on 11 kullaga paremuselt kolmas meeskond, seejuures sel kümnendil ollakse kolme tiitliga parimad. Praegu tabelit juhtiv KI on 17-kordne meister, ent viimane tiitel pärineb neil aastast 1999.