"Tähtsusetu" El Clasico ootuseid ei petnud (video!) (6)

Kuigi El Clasico tulemusel polnud tabeli seisusukohast suurt tähtsust, siis mäng ise oli täpselt nii tuline nagu eeldada võis.

Nagu juba nädalaid räägitud, siis erinevalt teistest meeskondadest ei teinud Real Madrid meistritiitli kindlustanud katalaanidele auvalvet.

Barcelona vastas neile tegudega palliplatsil, kui Sergi Roberto tsenderdusest Luis Suarez kümnendal minutil avavärava lõi. Cristiano Ronaldo ei jäänud võlgu ja juba neli minutit hiljem oli seis viigis. Portugallane sai samas olukorras ka veidi haiget ja kuigi ta mängis poolaja lõpuni, siis teiseks kolmveerandtunniks ta enam ei naasnud.

Esimese poolaja teises pooles läks käima õige El Clasico. Kui esimesed pool tundi keskenduti jalgpallile, siis pärast tõmmati end õieti käima ja hakati tegelema kaartide korjamise ja näitlemisega. Suarezele väravasöödu andnud Roberto mäng sai läbi juba avapoolaja üleminutitel, kui ta Marcelo löömise eest punase kaardi teenis.

Teisel poolajal sai oma värava kirja ka Lionel Messi, aga Reali kõige kallim vasakjalg ei jäänud võlgu ja Gareth Bale'i 72. minuti väravaga sai tabloole lõppseis.

Sümboolselt pärast Messi väravat vahetas Ernesto Valverde välja Andres Iniesta, kelle jaoks oli tänane karjääri viimane El Clasico ning üldse on tal Barcelona karjääri alles veel kolm kohtumist.

Las Palmas - Getafe 0:1 (0:0)