Tiitlikaitsja alustas uut aastat ja halliturniiri kindla võiduga (lisatud video!) (1)

Treeningutel end heast küljest näidanud Andrea Liotti pidi oma debüütmängus väravast korjama neli palli. Foto: Brit Maria Tael

Novembris meistritiitli kergitanud Tallinna FC Flora alustas uut aastat ja halliturniiri 4:0 võiduga Paide Linnameeskonna üle.

Flora sai Lilleküla jalgpallihallis peetaval Taliturniiril mängu kiirelt enda kätte ning 23. minutil viis Markus Poom florakad juhtima. 34. minutil andis Herol hea läbisöödu rünnakule lülitunud kapten Gert Kamsile, kes 2:0 lõi. Teise poolaja alguses läks Herol kasti paremast servast ise löögile ning Paide itaallasest väravavaht Andrea Liotti oli võimetu. Lõppseisu 4:0 vormistas 80. minutil Kristjan Kask, kes suunas paari meetri pealt Kamsi söödu tühja võrku.

Flora eest tegi oma debüüdi ligi 60 minutit mänginud 35-aastane poolkaitsja Aleksandr Dmitrijev. Vigastustega jäid matšist eemale florakad Rauno Alliku, Joseph Saliste ja Roman Sobtšenko. Koondisekohustuste tõttu ei mänginud Mait Toom, Madis Vihmann, Joonas Tamm, Mihkel Ainsalu, Martin Miller ja Rauno Sappinen.

Paide poolelt käisid esmakordselt suurel väljakul testitavad Liotti, Yann Michael Yao, Ian-Erik Valge ning klubiga treeniv Markus Jürgenson. Oma tagasitulekumängu pidas Tarmo Neemelo, kes korra ka palli posti lõi. Lisaks said mänguaega talvel klubiga liitunud Joel Kokla ja Kristjan Pelt. Koondisekohustuse tõttu ei mänginud Michael Lilander, lisaks jäid erinevatel põhjustel eemale ka Sten-Marten Vahi, Rene Merilo, Martin Kase, Henri Välja, Henri Hanson ja Edgar Tur.

Vaata Premium liiga talviseid üleminekuid siit!