Trutsi ja Barcelona panid end Meistrite liigas raskesse seisu (2)

Tiina Trutsi ja Somatia Barcelona murdsid end augustis Euroopa 32 parema sekka, kuid teekond ähvardab nüüd lõppeda - avamäng kaotati Glasgow' Cityle kodus 0:2.

Erinevalt meestest peetakse naiste Meistrite liigat alates 32 naiskonna konkurentsi jäämisest play-off formaadis ehk eksimusteks enam võimalust ei ole. Küprose klubi jaoks sai mäng Limassolis aga halvima võimaliku alguse, kui külalised juba kolmandal minutil nurgalöögi järel eduseisu haarasid.

Missioon ei muutunud sugugi lihtsamaks, kui Barcelona 43. minutil vähemusse jäi, kuid 69. minutil suutsid ka külalised punase kaardi hankida ja viimased 20 minutit mängiti kümme kümne vastu. Kasu sellest ei olnud, sest Glasgow'i naiskond lõi 83. minutil kirstu teise naela. Trutsi sekkus vahetusest poolajal, tegi ühe ja teenis ühe vea.

Kordusmäng Glasgow's peetakse 27. septembril. Võitja edeneb 16 parema sekka, kaotaja jaoks on eurohooaeg lõppenud.