Unitedile omane üleminutite tabamus jättis Arsenali taas tühjade kätega (0)

Inglismaa kõrgliiga 36. vooru põnevusetenduses teenis Manchester United läbi raskuste 2:1 võidu Londoni Arsenali üle. Meistritiitli kindlustanud Manchester Cityl ei tekkinud probleeme West Ham Unitedi alistamisega.

Old Traffordile kogunenud publik sai esimest väravat näha 16. minutil. Arsenali mehed kaotasid keskväljal palli, Paul Pogba toimetas selle paremal äärel olnud Romelu Lukakule, kelle tsenderdus leidis värava eest Alexis Sanchezi. Tšiillane ei suutnud sealt küll skoori teha, aga olukorra järgselt saatis mänguvahendi võrku Pogba ise.

Unitedi napp eduseis püsis kuni 51. minutini, mil talvel just nende särgi Arsenali oma vastu vahetanud Henrik Mhitarjan sai karistusalajoone lähistel vabalt pealelöögile minna ning madal pall lendas David De Gea poolt vaadatuna värava paremas nurgas.

Paistis, et Arsene Wengeri hoolealused suudavad oma õnnetu seeria lõpetada ja esimese punkti selle aasta sees Premier League'is võõrsilt kätte saada, kuid ometi nii ei läinud. Ashley Youngi tsenderduse korjas esimesel üleminutil üles Marouane Fellaini ja pikakasvuline belglane vormistas pealöögist 2:1 lõppskoori.

Päeva esimeses kohtumises teenis Manchester City kindla, 4:1 võidu võõrsil West Ham Unitedi üle. Poolajaks oldi küll vaid minimaalses eduseisus, aga Brasiilia duo Gabriel Jesusi ja Fernandinho tabamused aitasid neil taas punktilisa teenida.

Manchester United - Arsenal 2:1 (1:0)