Vahetusest sekkunud Purje lõi viie minutiga võiduvärava! (lisatud video) (0)

Ats Purje lõi Kuopion Palloseura eest võiduvärava, kui meeskond alistas Soome kõrgliiga kohtumises Turu Interi.

KuPS asus kodumängu 29. minutil juhtima, kuid kümmekond minutit hiljem õnnestus vastastel omaväravast viigistada. Võiduvärava lõi aga 72. minutil vahetusest sekkunud Purje, kes juba 77. minutil seisuks 2:1 tegi.

Marko Meeritsa ja Markus Jürgensoni koduklubi VPS sai teises mängus võõrsil 4:2 võidu RoPSi üle, kuigi poolajale mindi 1:2 kaotusseisus. Meerits mängis terve mängu, Jürgenson väljakule ei pääsenud.

Purje koduklubi on kahe mänguga kogunud kolm punki, Jürgenson ja Meerits on pidanud ühe mängu rohkem, kuid teeninud samuti kolm silma.